Кад лисица штити кокошке: СНСД се забринуо за СДС?!
Не могу ни да замислим да Главни одбор СНСД-а донесе одлуку да је предсједник СНСД-а кандидат за неку позицију, а да се онда са тим тргује и о томе преговара. То би био крај СНСД-а.
Република Српска 14.05.2026 | 14:10
Ово је на друштвеним мрежама објавио портпарол СНСД Радован Ковачевић.
- А управо то се дешава у СДС-у. И ако се то на крају деси, то ће дефинитивно и бити крај СДС-а, навео је забринути Ковачевић за СДС.
(БН)

Коментари / 41
Оставите коментарХехехе
14.05.2026 14:31Република српскаје препуне мудраца сваки дан нека мудра изјава. Јели овај сам смислиоову мудрост или су му то саветници немогуце да сам
ОДГОВОРИТЕОли
14.05.2026 15:22Не чуди његово размисљање он је члан приватне секте.Да Баја кмекне нестали би за 3 дана
ХАААА
14.05.2026 15:41Ковацевиц за преседника РС најбољи кандидат.
Ријетко мени
14.05.2026 16:04Одвратан лик
Стојан
14.05.2026 18:10Одјебите дусебризнице, узалуд вам труд. Готови сте.
Ре
14.05.2026 20:25Није ово лисица него вепар
реалност
14.05.2026 21:56Највјернији лизогузац из Републике Српске!
ђоле
14.05.2026 14:36Аух , које паковање великог смрада, од овог хипер полтрона. Република шумска, тако је звао Републику Српску, насталу у борби на животима искрених патриота, а сада он глуми великосрбина, борца за српске интересе. Ето које смрадове окупља СНСД, дабога им се за траг не знало.
ОДГОВОРИТЕсимам
14.05.2026 16:55Да има имало части у овом нашем несрећном народу, овај би био протеран у Занзибар, да га нико не види.А он, јадни ли смо, "велики патриота" и "борац" за РС, коју је до јуче називао Република Шумска. Ова полтрончина и нарцисоид нам дели лекције о патриотизму.Тужно до бескраја.
ТБ
14.05.2026 14:39Само се ти немој бринути за СДС. Док је РС биће и СДСа.
ОДГОВОРИТЕРЕ ТБ
14.05.2026 19:00Браво
Ре
14.05.2026 20:54Браво , а сто је висе снсда то је мање Републике Српске. Сто прије их треба скинути са власти.
Драгојло
14.05.2026 14:41Кад то каже онај за кога је РС била Република Шумска,е онда то има специфичну тежину!!!!!Како,ни твоји укућани не гласају за тебе!!!!!!Сакриј се под камен!!!!
ОДГОВОРИТЕДадо
14.05.2026 20:40Зар му није понижење да живи у "републици шумској". Стварно је идиот
Са
14.05.2026 14:44Овај је стварно прави идиот....
ОДГОВОРИТЕ.Ггг
14.05.2026 14:46врати се у суму,отуд си досао,лисице те цекају.република српска је опстала и остала захваљујуци онима који су је и створили,док си ти био са носњацима и говорио да је то сумска творевина.наорави круг назад,цекају те стара браца.
ОДГОВОРИТЕВама
14.05.2026 14:49Је баја главни одбор и како он казе тако морате поступати или слиједи пустање низ воду
ОДГОВОРИТЕБањалука
14.05.2026 14:52ВЕЛИКИ СРБИНЕ, ПЉУВАО СИ ПО СРПСКИМ ГРОБОВИМА ДОК СИ БИО У САРАЈЕВУ, НИСМО ЗАБОРАВИЛИ ДА ЈЕ ОВО РЕПУБЛИКА СУМСКА. КОЈИ СИ ТИ НЕМОРАЛАН ЦОВЈЕК, ЦЕМУ УЦИС ДЈЕЦУ, МОГУ САМО ДА СЕ СТИДЕ ТАКВОГ ОЦА
ОДГОВОРИТЕЗора
14.05.2026 14:58Ко си ти да било шта коментарисес,гледај своја посла,остави сдс на миру
ОДГОВОРИТЕБилли
14.05.2026 15:07Јој земљо отворисе који кокосар прица о СДС-и 🤔🤔🤔
ОДГОВОРИТЕолошу,
14.05.2026 15:12говорио си за РС република шумска,за ртрс јавна кућа,сад си ти забринут за СДС.олошу брини ти за себе.незнам кско такве држе у снсд,ваљда има неко тамо честит и паметан
ОДГОВОРИТЕЈован
14.05.2026 15:30Јел' кандидат ил' није ? Зна ли се шта?
ОДГОВОРИТЕдисидент
14.05.2026 15:32Не знам да ли ти је неко рекао да си невиђени полтрон. То се не учи и не стиче. То мајка само једном рађа. ( кукала јој мајка).
ОДГОВОРИТЕФуј
14.05.2026 15:51Гаде један, ти си се нашао рећи. Доћи ће и вама крај али онда по заслугама. Живим за тај дан.
ОДГОВОРИТЕСаса
14.05.2026 17:29Тако је, слажем се !! Полтрончина навиђена.
обрисани
14.05.2026 17:39У мору ликова,нељуди и бескицмењака ,које је секта изњедрила,има их којих треба игнорисати.Неке пописати,пљунути на њих,на оне близе цару,истрести фекалије.Али овом смраду треба све ове наведене ставке урадити одједном.Од кад кад постоји РС,вецег говнета од овог главоње није било.Ако икада опозиција смени ове мафијасе,прво се треба позабавити са овим смрадом.
Уоx
14.05.2026 16:17Највећи полтрон,дупелизац и љигавац у црвеној секти секира се за СДС,нема даље
ОДГОВОРИТЕБрицо
14.05.2026 16:40Како се рацуна Анстајну поврат пара за гориво
ОДГОВОРИТЕволим те бахро
14.05.2026 16:43Ријетко одвратан тип.
ОДГОВОРИТЕБојана
14.05.2026 16:57Кад га видим мени се повраћа..
ОДГОВОРИТЕЗабога
14.05.2026 16:57Што сте се толико препали стално дрвље и камење на опозицију да Ј испуните бар једно обецање аеродром Требиње комплекс у Јасенивцу путеви у Херцеговини дворана у Добоје и још много тога почисти своје двориште
ОДГОВОРИТЕКоле
14.05.2026 17:01Види овог Милетовог ректалног алпинисте.Ни у WЦ не смијеш отић да се шефу не јавиш а паметујеш другима шта би требали радити.
ОДГОВОРИТЕРЕ ЗАБОГА
14.05.2026 18:59Браво , одличан коментар!
О јој
14.05.2026 18:20Овај Ковацевиц је надмасио Спирица.Прица на задату тему до изнемоглости а инаце пије људски енергији.Бозе сацувај од њега,ух.
ОДГОВОРИТЕXxx
14.05.2026 19:55Шта каже ова наказа у изборној ноċи,сав презнојен : ,,Чекамо гласове из Добоја "! Тако сваки изборно циклус ,па још кад прогласе побједу пред зору .Олош бјелосвјетска .Неċе ни вама до вијека бити та сила ,лоповска ! Нормалног човјека је срамота реċи гдје живи .Растјерали,покрали,уништили ,обезвриједили ,понизили .
ОДГОВОРИТЕМарко
14.05.2026 20:34Браво Ковачићу, пптпуно тачно тако!
ОДГОВОРИТЕРе
15.05.2026 07:01На цему браво магарце?
Ре
15.05.2026 19:25Ко ти је Ковациц ? Ово је онај супак сто је називао насу републику сумском . Исти си као и он , јто.
Сумскиг треба
14.05.2026 21:15Одмах писле избора вратити на фабрицко подесавање кад је звао Републику Српску Сумском! И ту му је мјесто никако у Републици Српскиј забранити му прклаз!
ОДГОВОРИТЕСамо
14.05.2026 23:18Рашу за предсједника,нема бољег и одговорнијег човјека у СНСД за ту функцију
ОДГОВОРИТЕмиле
16.05.2026 19:39Ово је кадар СНСД_а : Ковацевиц, Сања Вулиц, Ања Љубојевиц, Милорад Којиц, Спириц, .... Теско их је све набројати. Додикова репрезентација ! Са њима пропасти не моземо !
ОДГОВОРИТЕ