Кад лисица штити кокошке: СНСД се забринуо за СДС?!

Не могу ни да замислим да Главни одбор СНСД-а донесе одлуку да је предсједник СНСД-а кандидат за неку позицију, а да се онда са тим тргује и о томе преговара. То би био крај СНСД-а.

Република Српска 14.05.2026 | 14:10
Кад лисица штити кокошке: СНСД се забринуо за СДС?!

Ово је на друштвеним мрежама објавио портпарол СНСД Радован Ковачевић.

- А управо то се дешава у СДС-у. И ако се то на крају деси, то ће дефинитивно и бити крај СДС-а, навео је забринути Ковачевић за СДС.

(БН) 

Коментари / 41

Оставите коментар
Name

Хехехе

14.05.2026 14:31

Република српскаје препуне мудраца сваки дан нека мудра изјава. Јели овај сам смислиоову мудрост или су му то саветници немогуце да сам

ОДГОВОРИТЕ
Name

Оли

14.05.2026 15:22

Не чуди његово размисљање он је члан приватне секте.Да Баја кмекне нестали би за 3 дана

Name

ХАААА

14.05.2026 15:41

Ковацевиц за преседника РС најбољи кандидат.

Name

Ријетко мени

14.05.2026 16:04

Одвратан лик

Name

Стојан

14.05.2026 18:10

Одјебите дусебризнице, узалуд вам труд. Готови сте.

Name

Ре

14.05.2026 20:25

Није ово лисица него вепар

Name

реалност

14.05.2026 21:56

Највјернији лизогузац из Републике Српске!

Name

ђоле

14.05.2026 14:36

Аух , које паковање великог смрада, од овог хипер полтрона. Република шумска, тако је звао Републику Српску, насталу у борби на животима искрених патриота, а сада он глуми великосрбина, борца за српске интересе. Ето које смрадове окупља СНСД, дабога им се за траг не знало.

ОДГОВОРИТЕ
Name

симам

14.05.2026 16:55

Да има имало части у овом нашем несрећном народу, овај би био протеран у Занзибар, да га нико не види.А он, јадни ли смо, "велики патриота" и "борац" за РС, коју је до јуче називао Република Шумска. Ова полтрончина и нарцисоид нам дели лекције о патриотизму.Тужно до бескраја.

Name

ТБ

14.05.2026 14:39

Само се ти немој бринути за СДС. Док је РС биће и СДСа.

ОДГОВОРИТЕ
Name

РЕ ТБ

14.05.2026 19:00

Браво

Name

Ре

14.05.2026 20:54

Браво , а сто је висе снсда то је мање Републике Српске. Сто прије их треба скинути са власти.

Name

Драгојло

14.05.2026 14:41

Кад то каже онај за кога је РС била Република Шумска,е онда то има специфичну тежину!!!!!Како,ни твоји укућани не гласају за тебе!!!!!!Сакриј се под камен!!!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Дадо

14.05.2026 20:40

Зар му није понижење да живи у "републици шумској". Стварно је идиот

Name

Са

14.05.2026 14:44

Овај је стварно прави идиот....

ОДГОВОРИТЕ
Name

.Ггг

14.05.2026 14:46

врати се у суму,отуд си досао,лисице те цекају.република српска је опстала и остала захваљујуци онима који су је и створили,док си ти био са носњацима и говорио да је то сумска творевина.наорави круг назад,цекају те стара браца.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Вама

14.05.2026 14:49

Је баја главни одбор и како он казе тако морате поступати или слиједи пустање низ воду

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бањалука

14.05.2026 14:52

ВЕЛИКИ СРБИНЕ, ПЉУВАО СИ ПО СРПСКИМ ГРОБОВИМА ДОК СИ БИО У САРАЈЕВУ, НИСМО ЗАБОРАВИЛИ ДА ЈЕ ОВО РЕПУБЛИКА СУМСКА. КОЈИ СИ ТИ НЕМОРАЛАН ЦОВЈЕК, ЦЕМУ УЦИС ДЈЕЦУ, МОГУ САМО ДА СЕ СТИДЕ ТАКВОГ ОЦА

ОДГОВОРИТЕ
Name

Зора

14.05.2026 14:58

Ко си ти да било шта коментарисес,гледај своја посла,остави сдс на миру

ОДГОВОРИТЕ
Name

Билли

14.05.2026 15:07

Јој земљо отворисе који кокосар прица о СДС-и 🤔🤔🤔

ОДГОВОРИТЕ
Name

олошу,

14.05.2026 15:12

говорио си за РС република шумска,за ртрс јавна кућа,сад си ти забринут за СДС.олошу брини ти за себе.незнам кско такве држе у снсд,ваљда има неко тамо честит и паметан

ОДГОВОРИТЕ
Name

Јован

14.05.2026 15:30

Јел' кандидат ил' није ? Зна ли се шта?

ОДГОВОРИТЕ
Name

дисидент

14.05.2026 15:32

Не знам да ли ти је неко рекао да си невиђени полтрон. То се не учи и не стиче. То мајка само једном рађа. ( кукала јој мајка).

ОДГОВОРИТЕ
Name

Фуј

14.05.2026 15:51

Гаде један, ти си се нашао рећи. Доћи ће и вама крај али онда по заслугама. Живим за тај дан.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Саса

14.05.2026 17:29

Тако је, слажем се !! Полтрончина навиђена.

Name

обрисани

14.05.2026 17:39

У мору ликова,нељуди и бескицмењака ,које је секта изњедрила,има их којих треба игнорисати.Неке пописати,пљунути на њих,на оне близе цару,истрести фекалије.Али овом смраду треба све ове наведене ставке урадити одједном.Од кад кад постоји РС,вецег говнета од овог главоње није било.Ако икада опозиција смени ове мафијасе,прво се треба позабавити са овим смрадом.

Name

Уоx

14.05.2026 16:17

Највећи полтрон,дупелизац и љигавац у црвеној секти секира се за СДС,нема даље

ОДГОВОРИТЕ
Name

Брицо

14.05.2026 16:40

Како се рацуна Анстајну поврат пара за гориво

ОДГОВОРИТЕ
Name

волим те бахро

14.05.2026 16:43

Ријетко одвратан тип.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Бојана

14.05.2026 16:57

Кад га видим мени се повраћа..

ОДГОВОРИТЕ
Name

Забога

14.05.2026 16:57

Што сте се толико препали стално дрвље и камење на опозицију да Ј испуните бар једно обецање аеродром Требиње комплекс у Јасенивцу путеви у Херцеговини дворана у Добоје и још много тога почисти своје двориште

ОДГОВОРИТЕ
Name

Коле

14.05.2026 17:01

Види овог Милетовог ректалног алпинисте.Ни у WЦ не смијеш отић да се шефу не јавиш а паметујеш другима шта би требали радити.

ОДГОВОРИТЕ
Name

РЕ ЗАБОГА

14.05.2026 18:59

Браво , одличан коментар!

Name

О јој

14.05.2026 18:20

Овај Ковацевиц је надмасио Спирица.Прица на задату тему до изнемоглости а инаце пије људски енергији.Бозе сацувај од њега,ух.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Xxx

14.05.2026 19:55

Шта каже ова наказа у изборној ноċи,сав презнојен : ,,Чекамо гласове из Добоја "! Тако сваки изборно циклус ,па још кад прогласе побједу пред зору .Олош бјелосвјетска .Неċе ни вама до вијека бити та сила ,лоповска ! Нормалног човјека је срамота реċи гдје живи .Растјерали,покрали,уништили ,обезвриједили ,понизили .

ОДГОВОРИТЕ
Name

Марко

14.05.2026 20:34

Браво Ковачићу, пптпуно тачно тако!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

15.05.2026 07:01

На цему браво магарце?

Name

Ре

15.05.2026 19:25

Ко ти је Ковациц ? Ово је онај супак сто је називао насу републику сумском . Исти си као и он , јто.

Name

Сумскиг треба

14.05.2026 21:15

Одмах писле избора вратити на фабрицко подесавање кад је звао Републику Српску Сумском! И ту му је мјесто никако у Републици Српскиј забранити му прклаз!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Само

14.05.2026 23:18

Рашу за предсједника,нема бољег и одговорнијег човјека у СНСД за ту функцију

ОДГОВОРИТЕ
Name

миле

16.05.2026 19:39

Ово је кадар СНСД_а : Ковацевиц, Сања Вулиц, Ања Љубојевиц, Милорад Којиц, Спириц, .... Теско их је све набројати. Додикова репрезентација ! Са њима пропасти не моземо !

ОДГОВОРИТЕ