Kad lisica štiti kokoške: SNSD se zabrinuo za SDS?!

Ne mogu ni da zamislim da Glavni odbor SNSD-a donese odluku da je predsjednik SNSD-a kandidat za neku poziciju, a da se onda sa tim trguje i o tome pregovara. To bi bio kraj SNSD-a.

Republika Srpska 14.05.2026 | 14:10
Kad lisica štiti kokoške: SNSD se zabrinuo za SDS?!

Ovo je na društvenim mrežama objavio portparol SNSD Radovan Kovačević.

- A upravo to se dešava u SDS-u. I ako se to na kraju desi, to će definitivno i biti kraj SDS-a, naveo je zabrinuti Kovačević za SDS.

(BN) 

Komentari / 41

Ostavite komentar
Name

Hehehe

14.05.2026 14:31

Republika srpskaje prepune mudraca svaki dan neka mudra izjava. Jeli ovaj sam smislioovu mudrost ili su mu to savetnici nemoguce da sam

ODGOVORITE
Name

Oli

14.05.2026 15:22

Ne čudi njegovo razmisljanje on je član privatne sekte.Da Baja kmekne nestali bi za 3 dana

Name

HAAAA

14.05.2026 15:41

Kovacevic za presednika RS najbolji kandidat.

Name

Rijetko meni

14.05.2026 16:04

Odvratan lik

Name

Stojan

14.05.2026 18:10

Odjebite dusebriznice, uzalud vam trud. Gotovi ste.

Name

Re

14.05.2026 20:25

Nije ovo lisica nego vepar

Name

realnost

14.05.2026 21:56

Najvjerniji lizoguzac iz Republike Srpske!

Name

đole

14.05.2026 14:36

Auh , koje pakovanje velikog smrada, od ovog hiper poltrona. Republika šumska, tako je zvao Republiku Srpsku, nastalu u borbi na životima iskrenih patriota, a sada on glumi velikosrbina, borca za srpske interese. Eto koje smradove okuplja SNSD, daboga im se za trag ne znalo.

ODGOVORITE
Name

simam

14.05.2026 16:55

Да има имало части у овом нашем несрећном народу, овај би био протеран у Занзибар, да га нико не види.А он, јадни ли смо, "велики патриота" и "борац" за РС, коју је до јуче називао Република Шумска. Ова полтрончина и нарцисоид нам дели лекције о патриотизму.Тужно до бескраја.

Name

TB

14.05.2026 14:39

Samo se ti nemoj brinuti za SDS. Dok je RS biće i SDSa.

ODGOVORITE
Name

RE TB

14.05.2026 19:00

Bravo

Name

Re

14.05.2026 20:54

Bravo , a sto je vise snsda to je manje Republike Srpske. Sto prije ih treba skinuti sa vlasti.

Name

Dragojlo

14.05.2026 14:41

Kad to kaže onaj za koga je RS bila Republika Šumska,e onda to ima specifičnu težinu!!!!!Kako,ni tvoji ukućani ne glasaju za tebe!!!!!!Sakrij se pod kamen!!!!

ODGOVORITE
Name

Dado

14.05.2026 20:40

Zar mu nije poniženje da živi u "republici šumskoj". Stvarno je idiot

Name

Sa

14.05.2026 14:44

Ovaj je stvarno pravi idiot....

ODGOVORITE
Name

.Ggg

14.05.2026 14:46

vrati se u sumu,otud si dosao,lisice te cekaju.republika srpska je opstala i ostala zahvaljujuci onima koji su je i stvorili,dok si ti bio sa nosnjacima i govorio da je to sumska tvorevina.naoravi krug nazad,cekaju te stara braca.

ODGOVORITE
Name

Vama

14.05.2026 14:49

Je baja glavni odbor i kako on kaze tako morate postupati ili slijedi pustanje niz vodu

ODGOVORITE
Name

Banjaluka

14.05.2026 14:52

VELIKI SRBINE, PLJUVAO SI PO SRPSKIM GROBOVIMA DOK SI BIO U SARAJEVU, NISMO ZABORAVILI DA JE OVO REPUBLIKA SUMSKA. KOJI SI TI NEMORALAN COVJEK, CEMU UCIS DJECU, MOGU SAMO DA SE STIDE TAKVOG OCA

ODGOVORITE
Name

Zora

14.05.2026 14:58

Ko si ti da bilo šta komentarises,gledaj svoja posla,ostavi sds na miru

ODGOVORITE
Name

Billi

14.05.2026 15:07

Joj zemljo otvorise koji kokosar prica o SDS-i 🤔🤔🤔

ODGOVORITE
Name

олошу,

14.05.2026 15:12

говорио си за РС република шумска,за ртрс јавна кућа,сад си ти забринут за СДС.олошу брини ти за себе.незнам кско такве држе у снсд,ваљда има неко тамо честит и паметан

ODGOVORITE
Name

Jovan

14.05.2026 15:30

Jel' kandidat il' nije ? Zna li se šta?

ODGOVORITE
Name

disident

14.05.2026 15:32

Ne znam da li ti je neko rekao da si neviđeni poltron. To se ne uči i ne stiče. To majka samo jednom rađa. ( kukala joj majka).

ODGOVORITE
Name

Fuj

14.05.2026 15:51

Gade jedan, ti si se našao reći. Doći će i vama kraj ali onda po zaslugama. Živim za taj dan.

ODGOVORITE
Name

Sasa

14.05.2026 17:29

Tako je, slažem se !! Poltrončina naviđena.

Name

obrisani

14.05.2026 17:39

U moru likova,neljudi i beskicmenjaka ,koje je sekta iznjedrila,ima ih kojih treba ignorisati.Neke popisati,pljunuti na njih,na one blize caru,istresti fekalije.Ali ovom smradu treba sve ove navedene stavke uraditi odjednom.Od kad kad postoji RS,veceg govneta od ovog glavonje nije bilo.Ako ikada opozicija smeni ove mafijase,prvo se treba pozabaviti sa ovim smradom.

Name

Uox

14.05.2026 16:17

Najveći poltron,dupelizac i ljigavac u crvenoj sekti sekira se za SDS,nema dalje

ODGOVORITE
Name

Brico

14.05.2026 16:40

Kako se racuna Anstajnu povrat para za gorivo

ODGOVORITE
Name

volim te bahro

14.05.2026 16:43

Rijetko odvratan tip.

ODGOVORITE
Name

Bojana

14.05.2026 16:57

Kad ga vidim meni se povraća..

ODGOVORITE
Name

Zaboga

14.05.2026 16:57

Što ste se toliko prepali stalno drvlje i kamenje na opoziciju da J ispunite bar jedno obecanje aerodrom Trebinje kompleks u Jasenivcu putevi u Hercegovini dvorana u Doboje i još mnogo toga počisti svoje dvorište

ODGOVORITE
Name

Kole

14.05.2026 17:01

Vidi ovog Miletovog rektalnog alpiniste.Ni u WC ne smiješ otić da se šefu ne javiš a pametuješ drugima šta bi trebali raditi.

ODGOVORITE
Name

RE ZABOGA

14.05.2026 18:59

Bravo , odličan komentar!

Name

O joj

14.05.2026 18:20

Ovaj Kovacevic je nadmasio Spirica.Prica na zadatu temu do iznemoglosti a inace pije ljudski energiji.Boze sacuvaj od njega,uh.

ODGOVORITE
Name

Xxx

14.05.2026 19:55

Šta kaže ova nakaza u izbornoj noċi,sav preznojen : ,,Čekamo glasove iz Doboja "! Tako svaki izborno ciklus ,pa još kad proglase pobjedu pred zoru .Ološ bjelosvjetska .Neċe ni vama do vijeka biti ta sila ,lopovska ! Normalnog čovjeka je sramota reċi gdje živi .Rastjerali,pokrali,uništili ,obezvrijedili ,ponizili .

ODGOVORITE
Name

Marko

14.05.2026 20:34

Bravo Kovačiću, pptpuno tačno tako!

ODGOVORITE
Name

Re

15.05.2026 07:01

Na cemu bravo magarce?

Name

Re

15.05.2026 19:25

Ko ti je Kovacic ? Ovo je onaj supak sto je nazivao nasu republiku sumskom . Isti si kao i on , jto.

Name

Sumskig treba

14.05.2026 21:15

Odmah pisle izbora vratiti na fabricko podesavanje kad je zvao Republiku Srpsku Sumskom! I tu mu je mjesto nikako u Republici Srpskij zabraniti mu prklaz!

ODGOVORITE
Name

Samo

14.05.2026 23:18

Rašu za predsjednika,nema boljeg i odgovornijeg čovjeka u SNSD za tu funkciju

ODGOVORITE
Name

mile

16.05.2026 19:39

Ovo je kadar SNSD_a : Kovacevic, Sanja Vulic, Anja Ljubojevic, Milorad Kojic, Spiric, .... Tesko ih je sve nabrojati. Dodikova reprezentacija ! Sa njima propasti ne mozemo !

ODGOVORITE