Kad lisica štiti kokoške: SNSD se zabrinuo za SDS?!
Ne mogu ni da zamislim da Glavni odbor SNSD-a donese odluku da je predsjednik SNSD-a kandidat za neku poziciju, a da se onda sa tim trguje i o tome pregovara. To bi bio kraj SNSD-a.
Republika Srpska 14.05.2026 | 14:10
Ovo je na društvenim mrežama objavio portparol SNSD Radovan Kovačević.
- A upravo to se dešava u SDS-u. I ako se to na kraju desi, to će definitivno i biti kraj SDS-a, naveo je zabrinuti Kovačević za SDS.
(BN)

Komentari / 41
Ostavite komentarHehehe
14.05.2026 14:31Republika srpskaje prepune mudraca svaki dan neka mudra izjava. Jeli ovaj sam smislioovu mudrost ili su mu to savetnici nemoguce da sam
ODGOVORITEOli
14.05.2026 15:22Ne čudi njegovo razmisljanje on je član privatne sekte.Da Baja kmekne nestali bi za 3 dana
HAAAA
14.05.2026 15:41Kovacevic za presednika RS najbolji kandidat.
Rijetko meni
14.05.2026 16:04Odvratan lik
Stojan
14.05.2026 18:10Odjebite dusebriznice, uzalud vam trud. Gotovi ste.
Re
14.05.2026 20:25Nije ovo lisica nego vepar
realnost
14.05.2026 21:56Najvjerniji lizoguzac iz Republike Srpske!
đole
14.05.2026 14:36Auh , koje pakovanje velikog smrada, od ovog hiper poltrona. Republika šumska, tako je zvao Republiku Srpsku, nastalu u borbi na životima iskrenih patriota, a sada on glumi velikosrbina, borca za srpske interese. Eto koje smradove okuplja SNSD, daboga im se za trag ne znalo.
ODGOVORITEsimam
14.05.2026 16:55Да има имало части у овом нашем несрећном народу, овај би био протеран у Занзибар, да га нико не види.А он, јадни ли смо, "велики патриота" и "борац" за РС, коју је до јуче називао Република Шумска. Ова полтрончина и нарцисоид нам дели лекције о патриотизму.Тужно до бескраја.
TB
14.05.2026 14:39Samo se ti nemoj brinuti za SDS. Dok je RS biće i SDSa.
ODGOVORITERE TB
14.05.2026 19:00Bravo
Re
14.05.2026 20:54Bravo , a sto je vise snsda to je manje Republike Srpske. Sto prije ih treba skinuti sa vlasti.
Dragojlo
14.05.2026 14:41Kad to kaže onaj za koga je RS bila Republika Šumska,e onda to ima specifičnu težinu!!!!!Kako,ni tvoji ukućani ne glasaju za tebe!!!!!!Sakrij se pod kamen!!!!
ODGOVORITEDado
14.05.2026 20:40Zar mu nije poniženje da živi u "republici šumskoj". Stvarno je idiot
Sa
14.05.2026 14:44Ovaj je stvarno pravi idiot....
ODGOVORITE.Ggg
14.05.2026 14:46vrati se u sumu,otud si dosao,lisice te cekaju.republika srpska je opstala i ostala zahvaljujuci onima koji su je i stvorili,dok si ti bio sa nosnjacima i govorio da je to sumska tvorevina.naoravi krug nazad,cekaju te stara braca.
ODGOVORITEVama
14.05.2026 14:49Je baja glavni odbor i kako on kaze tako morate postupati ili slijedi pustanje niz vodu
ODGOVORITEBanjaluka
14.05.2026 14:52VELIKI SRBINE, PLJUVAO SI PO SRPSKIM GROBOVIMA DOK SI BIO U SARAJEVU, NISMO ZABORAVILI DA JE OVO REPUBLIKA SUMSKA. KOJI SI TI NEMORALAN COVJEK, CEMU UCIS DJECU, MOGU SAMO DA SE STIDE TAKVOG OCA
ODGOVORITEZora
14.05.2026 14:58Ko si ti da bilo šta komentarises,gledaj svoja posla,ostavi sds na miru
ODGOVORITEBilli
14.05.2026 15:07Joj zemljo otvorise koji kokosar prica o SDS-i 🤔🤔🤔
ODGOVORITEолошу,
14.05.2026 15:12говорио си за РС република шумска,за ртрс јавна кућа,сад си ти забринут за СДС.олошу брини ти за себе.незнам кско такве држе у снсд,ваљда има неко тамо честит и паметан
ODGOVORITEJovan
14.05.2026 15:30Jel' kandidat il' nije ? Zna li se šta?
ODGOVORITEdisident
14.05.2026 15:32Ne znam da li ti je neko rekao da si neviđeni poltron. To se ne uči i ne stiče. To majka samo jednom rađa. ( kukala joj majka).
ODGOVORITEFuj
14.05.2026 15:51Gade jedan, ti si se našao reći. Doći će i vama kraj ali onda po zaslugama. Živim za taj dan.
ODGOVORITESasa
14.05.2026 17:29Tako je, slažem se !! Poltrončina naviđena.
obrisani
14.05.2026 17:39U moru likova,neljudi i beskicmenjaka ,koje je sekta iznjedrila,ima ih kojih treba ignorisati.Neke popisati,pljunuti na njih,na one blize caru,istresti fekalije.Ali ovom smradu treba sve ove navedene stavke uraditi odjednom.Od kad kad postoji RS,veceg govneta od ovog glavonje nije bilo.Ako ikada opozicija smeni ove mafijase,prvo se treba pozabaviti sa ovim smradom.
Uox
14.05.2026 16:17Najveći poltron,dupelizac i ljigavac u crvenoj sekti sekira se za SDS,nema dalje
ODGOVORITEBrico
14.05.2026 16:40Kako se racuna Anstajnu povrat para za gorivo
ODGOVORITEvolim te bahro
14.05.2026 16:43Rijetko odvratan tip.
ODGOVORITEBojana
14.05.2026 16:57Kad ga vidim meni se povraća..
ODGOVORITEZaboga
14.05.2026 16:57Što ste se toliko prepali stalno drvlje i kamenje na opoziciju da J ispunite bar jedno obecanje aerodrom Trebinje kompleks u Jasenivcu putevi u Hercegovini dvorana u Doboje i još mnogo toga počisti svoje dvorište
ODGOVORITEKole
14.05.2026 17:01Vidi ovog Miletovog rektalnog alpiniste.Ni u WC ne smiješ otić da se šefu ne javiš a pametuješ drugima šta bi trebali raditi.
ODGOVORITERE ZABOGA
14.05.2026 18:59Bravo , odličan komentar!
O joj
14.05.2026 18:20Ovaj Kovacevic je nadmasio Spirica.Prica na zadatu temu do iznemoglosti a inace pije ljudski energiji.Boze sacuvaj od njega,uh.
ODGOVORITEXxx
14.05.2026 19:55Šta kaže ova nakaza u izbornoj noċi,sav preznojen : ,,Čekamo glasove iz Doboja "! Tako svaki izborno ciklus ,pa još kad proglase pobjedu pred zoru .Ološ bjelosvjetska .Neċe ni vama do vijeka biti ta sila ,lopovska ! Normalnog čovjeka je sramota reċi gdje živi .Rastjerali,pokrali,uništili ,obezvrijedili ,ponizili .
ODGOVORITEMarko
14.05.2026 20:34Bravo Kovačiću, pptpuno tačno tako!
ODGOVORITERe
15.05.2026 07:01Na cemu bravo magarce?
Re
15.05.2026 19:25Ko ti je Kovacic ? Ovo je onaj supak sto je nazivao nasu republiku sumskom . Isti si kao i on , jto.
Sumskig treba
14.05.2026 21:15Odmah pisle izbora vratiti na fabricko podesavanje kad je zvao Republiku Srpsku Sumskom! I tu mu je mjesto nikako u Republici Srpskij zabraniti mu prklaz!
ODGOVORITESamo
14.05.2026 23:18Rašu za predsjednika,nema boljeg i odgovornijeg čovjeka u SNSD za tu funkciju
ODGOVORITEmile
16.05.2026 19:39Ovo je kadar SNSD_a : Kovacevic, Sanja Vulic, Anja Ljubojevic, Milorad Kojic, Spiric, .... Tesko ih je sve nabrojati. Dodikova reprezentacija ! Sa njima propasti ne mozemo !
ODGOVORITE