Тест: Неће бити лако Шпанцима и Португалцима!

Мароко је камен у патици! Сада је пала Словачка с 2:1.

Фудбал 04.06.2018 | 23:20
У групи Д на Светском првенству играће Шпанија, Португалија, Мароко и Иран. Шпанци и Португалци су свакако први фаворити, али Мароко ће им бити камен у патици. То показују сви резултати које ова репрезентација прави. Сада су у пријатељском мечу одмерили снаге са Словачком и славили с 2:1 (0:0).

То је трећа победа на последње четири пријатељске утакмице. У исто време, Мароко је непоражен на последњих 17 утакмица! Преозбиљан низ. Мораће сви против овог тима да буду веома обазриви.

Да све буде занимљивије, Словаци су повели на овом мечу. И то су дали гол у 59. минуту. Деловало је да екипа која не путује на Светско првенство може да запржи чорбу Мароканцима. Али, само су добили супротан ефекат.

Одмах је уследио одговор. У 64. минуту је погодио Ел Каби на асистенцију талентованог Зијеха, а онда јеБеланда лепо погодио у 74. за тријумф Мароканаца.

Још један показатељ да Мароко има снажну хемију и да и када почну да губе то није проблем. Врло брзо се врате.