ШПА: Севиља заборавила да побјеђује!

За какву такву утеху навијачима клуба са стадиона Санчез Писхуан остаје чињеница да је њихова екипа макар постигла први гол у Примери ове сезоне.

Фудбал 12.09.2015 | 13:20

Фудбалери Севиље изгледа да се још нису отрезнили од прошлосезонског успеха и освајања новог трофеја у Лиги Европе. Ни у трећем колу Примере екипа Севиље није успела да упише прву победу у новој сезони, на гостовању Левантуе у Валенсији било је 1:1.

И то није био обичан погодак, већ прави пројектил са дистанце новајлије Стивена Нзонзија у 12. минуту. Тада се чинило да би тим Унаија Емерија могао да дође до прве тројке.

Ипак, домаћин се није предавао. Напротив. Леванте је показао зубе и кренуо по изједначење. Таква игра му се коначно и исплатила у 58. минуту, а погодак вредан бода дао је Камараса.

Осим резултата Емери неће моћи да буде задовољан ни игром коју је пружила његова екипа. Леванте је имао већи посед лопте, а упутио је и више удараца ка противничком голу.

Вечерас се уједно још једном показало колико је Леванте незгодан противник за екипу Севиље. У последњих девет утакмица, рачунајући и овај, Севиља је само једном успела да освоји цео плен.