ŠPA: Sevilja zaboravila da pobjeđuje!

Za kakvu takvu utehu navijačima kluba sa stadiona Sančez Pishuan ostaje činjenica da je njihova ekipa makar postigla prvi gol u Primeri ove sezone.

Fudbal 12.09.2015 | 13:20

Fudbaleri Sevilje izgleda da se još nisu otreznili od prošlosezonskog uspeha i osvajanja novog trofeja u Ligi Evrope. Ni u trećem kolu Primere ekipa Sevilje nije uspela da upiše prvu pobedu u novoj sezoni, na gostovanju Levantue u Valensiji bilo je 1:1.

I to nije bio običan pogodak, već pravi projektil sa distance novajlije Stivena Nzonzija u 12. minutu. Tada se činilo da bi tim Unaija Emerija mogao da dođe do prve trojke.

Ipak, domaćin se nije predavao. Naprotiv. Levante je pokazao zube i krenuo po izjednačenje. Takva igra mu se konačno i isplatila u 58. minutu, a pogodak vredan boda dao je Kamarasa.

Osim rezultata Emeri neće moći da bude zadovoljan ni igrom koju je pružila njegova ekipa. Levante je imao veći posed lopte, a uputio je i više udaraca ka protivničkom golu.

Večeras se ujedno još jednom pokazalo koliko je Levante nezgodan protivnik za ekipu Sevilje. U poslednjih devet utakmica, računajući i ovaj, Sevilja je samo jednom uspela da osvoji ceo plen.