Škuletić i Grof u finalu Kupa Rusije!

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve plasirali su se u finale Kupa Rusije pošt su nakon penala bili bolji od Orenburga sa 4:3. Posle 120 minuta igre bilo je 1:1, a gol za produžetak dao je srpski reprezentativac Petar Škuletić.

Fudbal 30.04.2015 | 08:00

Orenburg je u prednost došao u 50. minutu nakon pogotka Vasiljeva, a onda je Apaev dobio drugi žuti karton u 80. minutu, tako da je Lokomotiva imala prostora da postigne gol i vrati se u igru za finale. Osam minuta pre kraja meča, Petar Škuletić je ušao u igru umesto Mihalika, a onda u 88. minutu doneo golom produžetke.

Promena u produžecima nije bilo, pa se pristupilo penalima gde je Škuletić promašio, ali su njegovi saigrači bili precizni, uključujući i Nemanju Pejčinovića, tako da će Miodrag Božović sa svojom ekipom igrati za trofej.

Za peha Kupa igrači Lokomotive boriće se protiv pobednika susreta Kubanja koji je bio bolji od CSKA iz Moskve golom Almeide u 71. minutu.