Шкулетић и Гроф у финалу Купа Русије!

Фудбалери Локомотиве из Москве пласирали су се у финале Купа Русије пошт су након пенала били бољи од Оренбурга са 4:3. После 120 минута игре било је 1:1, а гол за продужетак дао је српски репрезентативац Петар Шкулетић.

Фудбал 30.04.2015 | 08:00

Оренбург је у предност дошао у 50. минуту након поготка Васиљева, а онда је Апаев добио други жути картон у 80. минуту, тако да је Локомотива имала простора да постигне гол и врати се у игру за финале. Осам минута пре краја меча, Петар Шкулетић је ушао у игру уместо Михалика, а онда у 88. минуту донео голом продужетке.

Промена у продужецима није било, па се приступило пеналима где је Шкулетић промашио, али су његови саиграчи били прецизни, укључујући и Немању Пејчиновића, тако да ће Миодраг Божовић са својом екипом играти за трофеј.

За пеха Купа играчи Локомотиве бориће се против победника сусрета Кубања који је био бољи од ЦСКА из Москве голом Алмеиде у 71. минуту.