Влаховић једним хицем срушио Луксембург

Фудбалска репрезентација Србије победила је вечерас у гостима селекцију Луксембурга са 1:0, у шестој утакмици Групе А квалификација за Светско првенство 2022. године.

Спорт 09.10.2021 | 22:50

Једини гол на мечу за важну победу Србије постигао је Душан Влаховић у 68. минуту.

Србија је уписала четврту победу у квалификацијама и тренутно је прва на табели Групе А са 14 бодова, односно има бод више од Португала који има меч мање.

Луксемург је трећи са шест бодова, бод мање има Република Ирска, док је Азербејџан последњи са једним бодом.

Србија се мучила у Лускембургу, никако није успевала да опасније запрети домаћем тиму, све до 68. минута када је Влаховић затресао мрежу домаћег тима.

(Курир Фото: Профимедиа)