ПЛ: ВБА зауставио Тотенхем! Лестер близу титуле!

Фудбалери Тотенхема ремизирали су са Вест Бромвич Албионом 1:1, у последњем мечу 35. кола Премијер лиге.

Фудбал 26.04.2016 | 11:20

Спурси су другим ремијем у последња четири меча направили корак уназад у борби за титулу, јер три кола пре краја заостају седам бодова за лидером Лестером.

Очекује нас спектакл јер оба тима испред себе имају изузетно тежак распоред до краја и дуеле са неким од најбољих тимова лиге, или екипама које се грчевито боре за опстанак.

Тотенхем је доминирао на Вајт Харт Лејну у понедељак увече, стварао шансе те повео у 33. минуту аутоголом Крега Доусона, али је притисак учинио своје.

Било је очигледно да тим Маурисија Поћетина игра под страхом, пропуштао је прилике преко Ериксена, Кејна, Ламеле, док није уследила казна.

Мање од 20 минута пре краја Доусон се искупио за несрећни аутогол из првог полувремена, сјајно скочио приликом корнера, Лориса су блокирали његови штопери, а дефанзивац ВБА главом затресао мрежу домаћина.

То је сломило "певце" који су били немоћни у завршници, па су стрепели и од пораза након напада снажног Рондона.