PL: VBA zaustavio Totenhem! Lester blizu titule!

Fudbaleri Totenhema remizirali su sa Vest Bromvič Albionom 1:1, u poslednjem meču 35. kola Premijer lige.

Fudbal 26.04.2016 | 11:20

Spursi su drugim remijem u poslednja četiri meča napravili korak unazad u borbi za titulu, jer tri kola pre kraja zaostaju sedam bodova za liderom Lesterom.

Očekuje nas spektakl jer oba tima ispred sebe imaju izuzetno težak raspored do kraja i duele sa nekim od najboljih timova lige, ili ekipama koje se grčevito bore za opstanak.

Totenhem je dominirao na Vajt Hart Lejnu u ponedeljak uveče, stvarao šanse te poveo u 33. minutu autogolom Krega Dousona, ali je pritisak učinio svoje.

Bilo je očigledno da tim Maurisija Poćetina igra pod strahom, propuštao je prilike preko Eriksena, Kejna, Lamele, dok nije usledila kazna.

Manje od 20 minuta pre kraja Douson se iskupio za nesrećni autogol iz prvog poluvremena, sjajno skočio prilikom kornera, Lorisa su blokirali njegovi štoperi, a defanzivac VBA glavom zatresao mrežu domaćina.

To je slomilo "pevce" koji su bili nemoćni u završnici, pa su strepeli i od poraza nakon napada snažnog Rondona.