Салахов гол НИЈЕ најбржи у финалима ЛШ!

Знате ли који је?

Фудбал 01.06.2019 | 23:40
Само 23 секунде прошло је од почетка финала Лиге шампиона до пенала за Ливерпул. Јасно, то је најбрже досуђен једанаестерац у историји Лиге шампиона, али погодак који је потом са беле тачке постигао Мохамед Салах "тек" је други на вечној листи најбржих голова у финалима.

Протест Тотенхемових фудбалера и консултација словеначког судије Дамира Скомине са помоћницима допринели су да прође више од једног минута до Египћаниновог шута, па се погодак Мохамеда Салаха после званично једног минута и 48 секунди игре нашао иза Паола Малдинија и гола који је 2005. дао Ливепрулу.

У култном финалу играном у Истанбулу, када је Милан водио 3:0 на полувремену па изгубио на пенале, чувени дефанзивац затресао је противничку мрежу после свега 50 секунди игре.

Извор: мондо.рс