БЕЛ. Штрумпфови укочили Бриж!

Али титула је и даље на путу ка западној Фландрији! Генк на свом терену освојио бод против великана.

Фудбал 27.04.2018 | 23:51
Клуб Бриж се приближава новој титули, па себи може да дозволи и понеки, условно речено, кикс. Тако је у петак увеће одиграо 1:1 на гостовању код Генка у мечу првог кола шестог кола плеј-офа.

То је Брижу био други узастопни нерешени резултат, али и даље има осетну предност на табели у односу на другопласирани Андерхлехт.

Занимљиво, ово је био пети пут у последњих шест окршаја да Бриж није успео да савлада Генк.

После нешто слабијег првог полувремена, гостујућа екипа је прва стигла до гола у наставку утакмице.

Играо се 65. минут када је Весли искористио добро дофавања Абдулаја Дијабија и довео Бриж до предности.

Ипак, радост гостујућих навијача трајала је само четири минута, пошто је у 69. изједначио Леандро Тросар, а у улози асистента нашао се Клинтон Мата.