ПОР: Маритимо само лакши тренинг за Бенфику - 3:0!

Андрија Живковић ушао у игру у 62. минуту.

Фудбал 14.04.2017 | 21:40
Трка се наставља, али се суштински ништа не мења у Примеири. Бенфика је наставила да гази противнике и у буквалном и у фигуративном смислу, а овога пута пред Орловима пао је Маритимо на Ла Лужу резултатом 3:0 (3:0).

Играч утакмице свакако је био Жонас који је у финишу првог полувремена постигао два гола и тако запечатио судбину гостију.

Пре тога је Маритимо упао у канал аутоголом Мартинса који је уклизавањем пробао да сачува своју екипу, али је уместо тога убацио лотпу у сопствену мрежу.

Андрија Живковић је у игру ушао у 62. минуту уместо двоструког стрелца Жонаса, али српски млади талентовани фудбалер није успео да се упише у стрелце за тих пола сата које је добио као шансу.

Наставља се тренд неуморне трке Бенфике и Порта. Сада Орлови имају четири бода више од Змајева, али Порто има утакмицу мање.

Занимљиво је и то да и када се, додуше ретко, догоди да дође до киксева - то учине оба великана у истом колу. А када побеђују, прате се у стопу.

Тако да можемо да очекујемо и победу Порта против Браге у суботу.