POR: Maritimo samo lakši trening za Benfiku - 3:0!

Andrija Živković ušao u igru u 62. minutu.

Fudbal 14.04.2017 | 21:40
Trka se nastavlja, ali se suštinski ništa ne menja u Primeiri. Benfika je nastavila da gazi protivnike i u bukvalnom i u figurativnom smislu, a ovoga puta pred Orlovima pao je Maritimo na La Lužu rezultatom 3:0 (3:0).

Igrač utakmice svakako je bio Žonas koji je u finišu prvog poluvremena postigao dva gola i tako zapečatio sudbinu gostiju.

Pre toga je Maritimo upao u kanal autogolom Martinsa koji je uklizavanjem probao da sačuva svoju ekipu, ali je umesto toga ubacio lotpu u sopstvenu mrežu.

Andrija Živković je u igru ušao u 62. minutu umesto dvostrukog strelca Žonasa, ali srpski mladi talentovani fudbaler nije uspeo da se upiše u strelce za tih pola sata koje je dobio kao šansu.

Nastavlja se trend neumorne trke Benfike i Porta. Sada Orlovi imaju četiri boda više od Zmajeva, ali Porto ima utakmicu manje.

Zanimljivo je i to da i kada se, doduše retko, dogodi da dođe do kikseva - to učine oba velikana u istom kolu. A kada pobeđuju, prate se u stopu.

Tako da možemo da očekujemo i pobedu Porta protiv Brage u subotu.