Серија А: Сасуоло 'окренуо' Емполи!

Фудбалери Сасуола отворили су девето коло Серије А победом над Емполијем са 3:1 на свом терену после преокрета.

Фудбал 29.10.2014 | 14:00

Емполи је водио од 18. минута после акције по десној страни коју је ударцем из прве са левог бока у супротан угао крунисао Кроке, али је домаћин у другом полувремену направио преокрет и поред промашеног пенала.

Све се променило за пет минута, пошто је Мисироли у 56. центаршут Таидера спровео у мрежу из петерца, да би онда Берарди промашио пенал тако што је лопту са креча послао високо преко пречке, али је у 61. Флокари сјајним ударцем са ивице казненог простора преокренуо на 2:1.

За промашен пенал Берарди се искупио у 73. минуту успешним ударцем главом на асистенцију Сансонеа за други везани тријумф Сасуола.