Икер: Хтео сам да идем!

Капитен мадридског Реала и голман Шпаније Икер Касиљас рекао је да је размишљао да напусти Сантјаго Бернабеу док је екипу водио бивши тренер Жозе Мурињо.

Фудбал 07.10.2014 | 19:15
Икер: Хтео сам да идем!

Касиљас је претходне две сезоне био у немилости Муриња, који је предност давао Дијегу Лопесу.

"Нисам хтео да ометам екипу и стварам негативну енергију, јер увек желим да Реал побеђује. Последње две године нису биле лаке, али знао сам да морам да се борим. За мене нису постојале понуде других клубова, јер желим да завршим каријеру у Мадриду", рекао је Касиљас.

Он се осврнуо на реакцију навијача, који су га прошлог месеца извиждали због лоше интервенције која је одлучила победника градског дербија против Атлетика – 2:1.

"Није било пријатно. У клубу сам од девете године, прошао сам много тога са Реалом, који је за мене био одскочна даска за улазак у национални тим. Навијачима је дозвољено да раде шта хоће, мада и то понекад зна да боли. Када си толико дуго у клубу, мораш да прихватиш неке ствари", додао је Касиљас.

Он је поникао у Реалу за који је од 1999. године до сада у свим такмичењима одиграо 689 утакмица.

Са краљевским клубом освојио је 17 трофеја - пет титула у Примери, два Купа краља, четири шпанска Суперкупа, три трофеја Лиге шампиона, два УЕФА Суперкупа и један Интерконтинентални куп.

Коментари / 0

Оставите коментар