Гол Фалкаа, Валенсији трофеј!

Фудбалери Монака победили су Арсенал са 1:0 голом Радамела Фалкаа у последњем мечу Емирејтс купа, захваљујући чему је Валенсија остала најбоље рангирана екипа на турниру.

Фудбал 03.08.2014 | 22:00

Колумбијци нису дочекали повратак "Ел Тигреа" на Мундијалу, али зато јесу навијачи Монака на турниру у Лондону. После 20-ак минута игре против Валенсије у ремију са 2:2, Фалкао је био стартер против Арсенала, и у 37. минуту постигао је гол ударцем главом из непосредне близине.

Фалкао и Мутињо били су носиоци игре до 58. минута када су замењени, на другој страни Алексис и Чемберлен су мењали позиције у средини и на боку, али нису успевали да затресу мрежу противника.

Арсенал до краја није успео барем да изједначи, па је остао иза Валенсије која има девет бодова. "Слепи мишеви" су у последњем мечу победили Бенфику са 3:1 и попели се на врх табеле.