Gol Falkaa, Valensiji trofej!

Fudbaleri Monaka pobedili su Arsenal sa 1:0 golom Radamela Falkaa u poslednjem meču Emirejts kupa, zahvaljujući čemu je Valensija ostala najbolje rangirana ekipa na turniru.

Fudbal 03.08.2014 | 22:00

Kolumbijci nisu dočekali povratak "El Tigrea" na Mundijalu, ali zato jesu navijači Monaka na turniru u Londonu. Posle 20-ak minuta igre protiv Valensije u remiju sa 2:2, Falkao je bio starter protiv Arsenala, i u 37. minutu postigao je gol udarcem glavom iz neposredne blizine.

Falkao i Mutinjo bili su nosioci igre do 58. minuta kada su zamenjeni, na drugoj strani Aleksis i Čemberlen su menjali pozicije u sredini i na boku, ali nisu uspevali da zatresu mrežu protivnika.

Arsenal do kraja nije uspeo barem da izjednači, pa je ostao iza Valensije koja ima devet bodova. "Slepi miševi" su u poslednjem meču pobedili Benfiku sa 3:1 i popeli se na vrh tabele.