U terorističkom napadu u Izraelu povrijeđeno 35 ljudi
Vozač kamiona uleteo je u autobusku stanicu u Glilotu, nedaleko od Tel Aviva, udario u autobus, a potom pokosio pešake, povredivši ukupno 35 ljudi, od kojih je šestoro u teškom stanju, preneli su danas izraelski mediji.
Svijet 27.10.2024 | 11:47
Lokalne vlasti su saopštile da je u pitanju teroristički napad i potvrdile da je napadač uhvaćen, preneo je dnevni list Džeruzalem post.
Hitna pomoć u Glilotu je saopštila da je povređenima pružena pomoć na licu mesta navodeći da je šest osoba zadobilo teške povrede, a pet umereno teške povrede.
Policija je saopštila da su ljudi koji su se našli na licu mesta pucali na vozača kamiona i uspeli da ga zaustave.
(Tanjug) Foto: Getty images

Komentari / 1
Ostavite komentarEkspresno!
27.10.2024 12:36Ovi Jevreji,pokazaše i vidovnjače sposobnosti!!!Umjesto da priznaju svoje zločine terorističkih napada,oni,gle čuda,OPTUŽUJU DRUGE!!! FUUUUUUUJJJJJJJJ 🤮🤮🤮😡😡
ODGOVORITE