Uručen poklon Damljani Bošnjak
Narodni poslanik i predsjednik Pokreta Uspješna Srpska, prof. dr Zlatko Maksimović danas je mladoj sportistkinji Damljani Bošnjak, koja je ostvarila zapažene rezultate u rukometu i atletici, uručio štitnike neophodne za dalji nastavak bavljenja sportom.
Republika Srpska 07.08.2018 | 14:48

„Uspjeće Srpska ukoliko društvo vodi računa o mladim talentima i sportistima više nego što to čini danas. Mi u Pokretu Uspješna Srpska, nakon mladih fudbalera u Velikoj Obarskoj, nastavljamo sa dobrom praksom podrške našim mladim i talentovanim sportistima. Još jednom želim da podvučem da su sva djeca ista i da ih sve treba podržati, a ne selektivno dodjeljivati sredstva klubovima. Damljana je imala, ima i imaće našu podršku“, rekao je nakon dodjele opreme dr Maksimović.

Iz Uspješne Srpske još jednom su poručili da su mladi naša snaga i da ulaganjem u njih, ulažemo u bolju i uspješnu Republiku Srpsku.
(BN)

Komentari / 7
Ostavite komentarGaleb
07.08.2018 14:48Vidi Zlatka ljudske velicine!
ODGOVORITEMile
07.08.2018 15:57Bravo! Sva su djeca ista
ODGOVORITEStefan
07.08.2018 15:58Ovoj curici je samo Zlatko pomogao, a Mico je primio kad je osvojila nagradu da pokupi kajmak. Naprijed Zlatko
ODGOVORITEUspjesni
07.08.2018 15:58Naprijed Uspjesna Srpska
ODGOVORITESportista
07.08.2018 15:59Tako je! Uspjecemo kad se ne bude i u sportu gledalo po partijskoj pripadnosti nrgo po rezultatima! Svaka cast Makskmovicu
ODGOVORITEDubravka
07.08.2018 16:39Pa na ul.?? U PARKU, svejedno.... Zar ne bi neki prijem, zvanicno, kulturno, svecaano.... Cccccccc, eeee kulture, Boze!
ODGOVORITEGLAS,i samo glas.
08.08.2018 07:08Pocelo se i po ulici dijeliti,a i snimak obavezno.A izbori u Oktobru. Šta li će mo sve doživite do tad samo bog zna.Koliko je sve izopačeno u ovoj vukojebini,borba da se vlada,krade,bogati. O radu ili fabrikama ništa nego ovako na ulici,parku u kafani dijelimo i nagradjujemo sve za GLAS.Daj mi glas,glas,glas. Treba mi tvoj GLAS,ne trebaš mi ti,daj mi ga.Daj glas to mi je jedini spas.
ODGOVORITE