Вориорси у проблему! Великом...!
Томпсон иде у Лејкерсе код Џејмса и Дејвиса?! Један од најбољих шутера данашњице, Клеј Томпсон, могао би наредног лета да пређе у Лос Анђелес Лејкерсе, уколико Ентони Дејвис потпише за ову франшизу.
Кошарка 31.01.2019 | 12:30
Према најновијим информацијама Дејвис ће ускоро обавестити све клубове да жели да игра за Лејкерсе и да уколико заврши у некој другој франшизи, да ће то бити само привремено.
Привремено до 2020. године када Дејвису истиче уговор и када ће сигурно потписати за Лејкерсе, преноси ЕСПН. Због тога је питање да ли ће нека екипа хтети да "изнајми" Обрву на само годину дана.
ЕСПН такође пише како ће Клеј Томпсон озбиљно размислити да пређе у Лејкерсе уколико му Вориорси не понуде максималан уговор. Актуелни шампиони НБА суочавају се са тешком ситуацијом јер имају велики број квалитетних играча и не могу сваког да плате онолико колико он заслужује.
Стеф Кари је добио оно што му припада, али овог лета ће исто то тражити Томпсон и Дурент, док ће наредног лета и Дрејмонд Грин желети "појачан" уговор. Зато ће бити веома тешко задржати Томпсона.
Адријан Војнаровски пренео је да ће Клеј у случају да не добије максималан уговор озбиљно размислити да потпише за Лејкерсе где би играо са Џејмсом и претпостављамо Дејвисом, чији је долазак у ЛА све извеснији.
Такође, према свежим информацијама трејд између Лејкерса и Пеликанса највероватније се неће десити до седмог фебруара, већ ће Пеликани сачекати лето и тада трејдовати прву звезду.
Ипак, уколико Њу Орлеанс добије велику понуду, коју не могу да добију, постоји могућност Дејвиса већ ове сезоне гледамо у љубичасто-златном дресу.
Извор: Б92

Коментари / 0
Оставите коментар