НФЛ меч за анале - 1.001 јард, 105 поена, 14 тачдауна!

Победа Лос Анђелес Ремса над Канза Сити Чифсима 54:51 у последњем мечу 11. недељ НФЛ исписала је нове странице лиге.

Остали спортови 22.11.2018 | 10:30
Први пут од оснивања НФЛ оба тима су на једном мечу постигла по најмање 50 поена.

На крају су два тима заједно својила 1.001 јард, постигла 105 поена уз 14 тачдауна.

Меч је закључила спектакуларна последња четвртина у којој су виђена чак четири преокрета резултата, да би Ремси до победе стигли тачдауном два минута пре краја.

Џеред Гоф предводио је Ремсе са четири тачдауна и 413 јарди, уз још један истрчан, а два је ухватио Еверет.

Спектакуларно вече је са три пресечена паса и два фамбла упропастио QБ Чифса Патрик Махомс који је бацио шест тачдауна уз 478 јарди.

По два ТД су за Чифсе ухватили Конли и Хил који је имао и 215 јарди из десет хватања, једно дуго 73 јарде.

Ремси су десетом победом остали на врху НФЦ са тријумфом више од Њу Орлеанс Сејнтса, док су Чифси упркос другом поразу остали први у АФЦ са девет победа, два тријумфа више од Стилерса, Петриотса, Тексанса и Чарџерса.