Бијељина у знаку младости и љепоте (ВИДЕО)

Матуранти Гимназије „Филип Вишњић“ из Бијељине са посебним емоцијама прослављају завршетак средње школе, са радошћу крећу у нову етапу живота, препуни планова и жеља. Ово је сто трећа генерација ученика која је оставила трага у Гимназији, са поносом истиче директорка ове јавне установе Оливера Стевановић.

Република Српска 20.05.2026 | 22:09
Бијељина у знаку младости и љепоте (ВИДЕО)

“Памтићемо их по многобројним успјесима које су остварили током школовања. Бројни ученици су показали своје вјештине у спорту, науци, књижевности, математици и физици, те се са такмичења вратили као најбољи. Поносни смо на њих и желимо им пуно среће у даљем школовању, али им прије свега желимо да остану добри људи”, рекла је Стевановићева.

Родитељи, родбина, пријатељи, сви они су дошли да на матурску забаву испрате још једну генерацију бијељинских  матураната. Подршку у томе су им пружили  и њихови професори, који су им годинама преносили знање.

Свечаним дефилеом матураната градским тргом, Бијељина је била у знаку младости и љепоте. Сви су се сложили око једног да је ово био најљепши период њиховог живота и да ће у коферу успомена на путу за будућност понијети само најљепше тренутке.

(БН) Фото: БН

Коментари / 6

Оставите коментар
Name

Живјела младост

20.05.2026 23:27

Како су лијепи сви свака част, Српкиње држе свјетски рекорд у љепоти… дјевојке као са њаљепше модне свјетске писте….нема даље свака част омладино

ОДГОВОРИТЕ
Name

ре

21.05.2026 01:02

Опростите, да ли сте икад путовали у иностранство?

Name

РЕ ЗИВЈРЛА МЛАДОСТ

21.05.2026 07:37

Јесте ли игдје исли даље од Бијељине да видите младости лијепе по цијелом свијету.

Name

Тито

21.05.2026 09:00

Лијепа омладина, али будучност неизвјесна. У сваком случају желим им мир и сречу.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Живјела младост

22.05.2026 23:54

Јесам, и живим у иностранству…зато и говорим Српкиње су најљепше, природно богатство у љепоти… Народ наш лијепи и најбољи

Name

Обилиц

21.05.2026 15:22

Велике прославе као да су заврсили факултет или докторат,сацувај ме бозе!

ОДГОВОРИТЕ