Чемпионшип: Шта ради овај човјек?!

Опет га дао Пуки! Норич опет славио на крилима сјајног Финца.

Фудбал 20.09.2018 | 10:30
Недавна репрезентативна пауза просто је пробудила голгетерску звер у Тему Пукију. Шта ли су тамо у Финској урадили земљаку за сада је мистерија, чињеница је да откако се вратио у Норич на свакој утакмици постигне по гол.

Ни вечерас несуђено појачање Црвене звезде није пропустило шансу да се упише у стрелце, а његов четврти погодак у Чемпионшипу већ у 14. минуту помогао је Канаринцима да савладају Рединг као гости са 2:1 и гурну га у зону испадања.

Мидлзбро је на свом трену оправдао улогу фаворита и лаким тријумфом од 2:0 против Болтона наставио да дише за врат лидеру Лидсу са бодом заостатка на врху табеле.

У малом  лондонском дербију Квинс Парк је за само два минута спаковао два поготка Милволу док је Нотингем Форест био бољи од Шефилд Венздеја са 2:1.

ЕНГЛЕСКА 2 - 8. коло