Čempionšip: Šta radi ovaj čovjek?!

Opet ga dao Puki! Norič opet slavio na krilima sjajnog Finca.

Fudbal 20.09.2018 | 10:30
Nedavna reprezentativna pauza prosto je probudila golgetersku zver u Temu Pukiju. Šta li su tamo u Finskoj uradili zemljaku za sada je misterija, činjenica je da otkako se vratio u Norič na svakoj utakmici postigne po gol.

Ni večeras nesuđeno pojačanje Crvene zvezde nije propustilo šansu da se upiše u strelce, a njegov četvrti pogodak u Čempionšipu već u 14. minutu pomogao je Kanarincima da savladaju Reding kao gosti sa 2:1 i gurnu ga u zonu ispadanja.

Midlzbro je na svom trenu opravdao ulogu favorita i lakim trijumfom od 2:0 protiv Boltona nastavio da diše za vrat lideru Lidsu sa bodom zaostatka na vrhu tabele.

U malom  londonskom derbiju Kvins Park je za samo dva minuta spakovao dva pogotka Milvolu dok je Notingem Forest bio bolji od Šefild Venzdeja sa 2:1.

ENGLESKA 2 - 8. kolo