''Вукови'' бољи од Лејкерса, Бјелица без поена!

Кошаркаши Минесоте савладаи су пред својим навијачима Лос Анђелес Лејкерсе резултатом 119:111.

Кошарка 16.02.2018 | 10:30
'Вукови' су тако дошли до 36 победе и четврти су на Западу, док су Лејкерси 11. са скором 23-34.

Обе екипе биле су изједначене током целог меча, али су домаћини заиграли боље у финишу меча и дошли до победе.

Најефикаснији у победничком тиму био је Тај Гибсон са 28 поена и седам скокова, Џими Батлер је забележио 24 поена, док је одличан био Карл-Ентони Таунс са десет поена и чак 19 скокова.

Немања Бјелица провео је на паркету девет минута уписавши два скока и три асистенције.

Код Лејкерса се истакао Рандле са 23 поена и девет скокова, а пратио га је Ивица Зубац, који је за 19 минута уписао 19 поена и 11 скокова.

Ајзеа Томас је меч завршио са седам поена, једним скоком и пет асистенција.

Од српских кошаркаша феноменално вече имао је Никола Јокић који је у победи над Милвокијем ушао у историју НБА лиге.