Цвајта: Кил се не шали, Нирнберг посрће!

Санкт Паули стигао до тријумфа у трећем минуту надокнаде.

Фудбал 26.08.2017 | 19:15
Данашњи програм у Цвајти био је резервисан за тимове из средине табеле, а најбољи посао одрадио је Холштајн Кил, који је славио на гостовању у Регензбургу са 2:1.

Новајлија међу друголигашима дошао је до два гола предности захваљујући Шиндлеру и најбољем стрелцу Дукчу, а други везани тријумф им није угрозио ни погодак Кнола у финишу првог полувремена.

Нирнберг је почео да посрће. Трофејни немачки клуб забележио је први пораз на гостовању у Ауеу против Ерцгебиргеа (1:3), а сви голови пали су у последњих 30 минута. Видра, Назаров и Кепке су донели великих 3:0 домаћину, а пораз Дер клуба ублажио је најбољи стрелац Мовалд у 87. минуту.

Права драма виђена је у Хамбургу где је Санкт Паули стигао до бодова против Хајденхајма у трећем минуту надокнаде захваљујући Јоханесу Флуму који се снашао у гужви у петерцу гостију.

НЕМАЧКА 2 - 4. коло