Cvajta: Kil se ne šali, Nirnberg posrće!

Sankt Pauli stigao do trijumfa u trećem minutu nadoknade.

Fudbal 26.08.2017 | 19:15
Današnji program u Cvajti bio je rezervisan za timove iz sredine tabele, a najbolji posao odradio je Holštajn Kil, koji je slavio na gostovanju u Regenzburgu sa 2:1.

Novajlija među drugoligašima došao je do dva gola prednosti zahvaljujući Šindleru i najboljem strelcu Dukču, a drugi vezani trijumf im nije ugrozio ni pogodak Knola u finišu prvog poluvremena.

Nirnberg je počeo da posrće. Trofejni nemački klub zabeležio je prvi poraz na gostovanju u Aueu protiv Ercgebirgea (1:3), a svi golovi pali su u poslednjih 30 minuta. Vidra, Nazarov i Kepke su doneli velikih 3:0 domaćinu, a poraz Der kluba ublažio je najbolji strelac Movald u 87. minutu.

Prava drama viđena je u Hamburgu gde je Sankt Pauli stigao do bodova protiv Hajdenhajma u trećem minutu nadoknade zahvaljujući Johanesu Flumu koji se snašao u gužvi u petercu gostiju.

NEMAČKA 2 - 4. kolo