РУС: Ростов и Локомотива ''минималцем'' до бодова!

Фернандес вози Локомотиву по плану.  Железничари се мучили са Анжијем до 10 минута пре краја.  Ростов славио у Перму против Амкара - 1:0.

Фудбал 30.07.2017 | 18:45
Иде Локомотива на турбо погон. Московски клуб задржао је максималан учинак и после трећег кола Премијер лиге, пошто је на свом стадиону савладао незгодни Анжи из Махачкале са 1:0.

Стрелац јединог поготка на утакмици био је Мануел Фернандесдевет минута пре краја после додавања Владислава Игњатијева.

Клуб из Дагестана пружио је до тог тренутка сасвим солидан отпор, чак је имао и неколико солидних прилика да угрози мрежу Локомотиве.

Српски интернационалац Немања Пејчиновић заузео је стандардно место у срцу одбране Московљана и одиграо је целу утакмицу.

Ростов славио у Перму против Амкара - 1:0.

Свануло је и Ростову. Прошлогодишњи учесник Лиге шампиона, који је био у великим кадровским проблемима, дочекао је прву победу у овогодишњем првенству Русије.

Екипа Леонида Кучука славила је на гостовању Амнкару у Перму - 1:0. Рекло би се и режирала мало изненађење.

Врло тврд меч виђен је у Перму. Мало шанси, мало шутева, а онда и контра гостију која је исписала име победника. Поготку је претходио страшан ударац Јусупова.

Лопта се одбила од пречке, а у карамоблу се најбоље снашао Зуев и погодио мрежу домаћина.