RUS: Rostov i Lokomotiva ''minimalcem'' do bodova!

Fernandes vozi Lokomotivu po planu.  Železničari se mučili sa Anžijem do 10 minuta pre kraja.  Rostov slavio u Permu protiv Amkara - 1:0.

Fudbal 30.07.2017 | 18:45
Ide Lokomotiva na turbo pogon. Moskovski klub zadržao je maksimalan učinak i posle trećeg kola Premijer lige, pošto je na svom stadionu savladao nezgodni Anži iz Mahačkale sa 1:0.

Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Manuel Fernandesdevet minuta pre kraja posle dodavanja Vladislava Ignjatijeva.

Klub iz Dagestana pružio je do tog trenutka sasvim solidan otpor, čak je imao i nekoliko solidnih prilika da ugrozi mrežu Lokomotive.

Srpski internacionalac Nemanja Pejčinović zauzeo je standardno mesto u srcu odbrane Moskovljana i odigrao je celu utakmicu.

Rostov slavio u Permu protiv Amkara - 1:0.

Svanulo je i Rostovu. Prošlogodišnji učesnik Lige šampiona, koji je bio u velikim kadrovskim problemima, dočekao je prvu pobedu u ovogodišnjem prvenstvu Rusije.

Ekipa Leonida Kučuka slavila je na gostovanju Amnkaru u Permu - 1:0. Reklo bi se i režirala malo iznenađenje.

Vrlo tvrd meč viđen je u Permu. Malo šansi, malo šuteva, a onda i kontra gostiju koja je ispisala ime pobednika. Pogotku je prethodio strašan udarac Jusupova.

Lopta se odbila od prečke, a u karamoblu se najbolje snašao Zuev i pogodio mrežu domaćina.