БЛ: Келну ни два вођства нису довољна! Инголштат се спасао!

Јојић - ево је асистенција: Модест два комада, голман Келна га примио кроз руке! Инголштат двапут стизао вођство Јарчева - 2:2.

Фудбал 11.03.2017 | 21:50
Где их види - ту им да гол! Или два. Ентони Модест је права напаст за фудбалере Инголштата, поново им је спаковао два комада и потврдио да обожава да игра утакмице против екипе из Баварске. Феноменални нападач Келна је, откако играју у Бундеслиги, страх и трепет за поменути тим, опет је против њега био посебно инспирисан, међутим, то је било довољно само за бод на концу суботњег програма 24. кола - 2:2.

Штавише, откако Јарчеви имају прилику да се сретну са Инголштатом у највишем рангу немачког фудбала све поготке у њихову корист дао је баш Француз. Данас је најпре био прецизан са беле тачке у 15. минуту, да би у 60. искористио сјајно проигравање Милоша Јојића за друго вођство свог тима.

Јојић је са позиције централног везисте послао лопту у простор, Модест искористио брзинске способности и постигао чак 19. гол у првенству, али како су раније поподне били прецизни и Пјер Емерик Обамејан (22) и Роберт Левандовски (21) тешко је веровати да најбољи играч Келна може до трофеја намењеног најбољем стрелцу.

А и Келн тешко да ће до Европе ако настави да не користи прилике које му указују ривали. Ова му је исклизнула кроз прсте између осталог због тога што се лопта после шута Романа Брегерија измигољила из руку голмана Хома и уместо лагане интервенције прошла у мрежу за 2:2.

Милош Јојић је одиграо веома добро 70 минута, пре него што га је заменио други српски интернационалац у Келну, Невен Суботић.