ШПА - Депор зна само за ремије: Убитачна контра утишала Канарска острва!

Лас Палмас водио од самог почетка меча, али му то није било довољно за освајање сва три бода.

Фудбал 20.01.2017 | 23:30
Када игра Депортиво за се - биће икс! Тако је било у претходна четири меча, тако је било и вечерас у Лас Палмасу, где су гости из Ла Коруње освојили вредан бод, иако је домаћин водио скоро сат времена - 1:1 (1:0).

За све је крив фантастичан контранапад екипе Гаиске Гаритана из 69. минута, који је у погодак претворио румунски напад Флорин Андоне.

Домаћин је повео прилично срећним голом Матеа Езекијела Гарсије у 13. минуту, али је потом утакмица ушла у прилично миран ток, па је контра коју су извели гости прилично шокирала домаћу публику стадиону Гран Канарија.

Обе екипе су са овим бодом остале на својим позицијама, домаћин на 10. месту са 25 бодова, док је Депортиво 15. са 19 освојених бодова.

Коначним исходом је сасвим сигурно задовољнији Депортиво, мада ни домаћи немају за чим да жале с обзиром да су од 77. минута играли са играчем мање због другог картона Ајтамија Артилеса.