ИТА: Невјероватно - само је Болоња тресла мрежу!

Фудбалери Болоње победили су Атланту са 3:0 и једини остварили победу у недељном термину у оквиру 11. кола Серије А.

Фудбал 01.11.2015 | 19:40

И не само то, Болоња је једина успела да затресе мрежу својих ривала, пошто су преостале три утакмице завршене без голова.

Карпи и Верона, Ђеноа и Наполи, као и Удинезе и Сасуоло сви су играли по 0:0, а коло од 20.45 затварају Лацио и Милан. Раније током дана, Фиорентина је била убедљива против Фрозинонеа са 4:1.

Роберто Донадони имао је изванредан деби на клупи Болоње, а почело је тако што је Ђакерини у 52. минуту искористио катастрофално повратно додавање Толоија, а шест минута касније Дестро је прекинуо голгетерски пост дуг 834 минута.

Као шлаг на торту дошао је Бријенцин фантастични гол са око 25 метара, чиме је Болоња потврдила трећу лигашку победу.

Наполи је у Ђенови био много бољи ривал, а играч меча био је голман домаћих Перин. Најбоље прилике за Наполитанце пропустили су Хамшик, Игуаин и Каљехон, па гости нису успели да дођу до самог врха табеле.

Капри је био ближи победи у дуелу са Вероном, али је блистао голман гостију Рафаел, док је Бошко Јанковић меч гледао са клупе за резерве. Бројне прилике на обе стране видели смо у дуелу Удинезеа и Сасуоло, али су мреже неким чудом остале нетакнуте.