ITA: Nevjerovatno - samo je Bolonja tresla mrežu!

Fudbaleri Bolonje pobedili su Atlantu sa 3:0 i jedini ostvarili pobedu u nedeljnom terminu u okviru 11. kola Serije A.

Fudbal 01.11.2015 | 19:40

I ne samo to, Bolonja je jedina uspela da zatrese mrežu svojih rivala, pošto su preostale tri utakmice završene bez golova.

Karpi i Verona, Đenoa i Napoli, kao i Udineze i Sasuolo svi su igrali po 0:0, a kolo od 20.45 zatvaraju Lacio i Milan. Ranije tokom dana, Fiorentina je bila ubedljiva protiv Frozinonea sa 4:1.

Roberto Donadoni imao je izvanredan debi na klupi Bolonje, a počelo je tako što je Đakerini u 52. minutu iskoristio katastrofalno povratno dodavanje Toloija, a šest minuta kasnije Destro je prekinuo golgeterski post dug 834 minuta.

Kao šlag na tortu došao je Brijencin fantastični gol sa oko 25 metara, čime je Bolonja potvrdila treću ligašku pobedu.

Napoli je u Đenovi bio mnogo bolji rival, a igrač meča bio je golman domaćih Perin. Najbolje prilike za Napolitance propustili su Hamšik, Iguain i Kaljehon, pa gosti nisu uspeli da dođu do samog vrha tabele.

Kapri je bio bliži pobedi u duelu sa Veronom, ali je blistao golman gostiju Rafael, dok je Boško Janković meč gledao sa klupe za rezerve. Brojne prilike na obe strane videli smo u duelu Udinezea i Sasuolo, ali su mreže nekim čudom ostale netaknute.