ЛЕ, вечерњи програм: Убједљиви Тотенхем, Борусија...

Осим Партизана, убедљив пораз у вечерњем термину доживео је Динамо из Загреба, који је поражен на гостовању Салцбургу са 4:2.

Фудбал 23.10.2014 | 23:35

Троструки стрелац за домаће био је Алан, док се уписао и Рамаљо. Аустријски тим попео се на чело табеле, испред Селтика који је победио Астру са 2:1.

’Црно-бели’ су поразом од Бешикташа свели шансе за пролаз на минимум, а осим екипе коју води Славен Билић, највероватније ће даље енглески Тотенхем. ’Певци’ су меч са Астерасом (5:1) решили у првом полувремену, да би до краја напунили мрежу Грка.

Постигли су два гола, а за оба су везане интересантне чињенице. Прво је Кејн погодио из првог шута у оквир гола тима у ЛЕ после скоро 200 минута, да би Ерик Ламела постигао невероватан гол ’рабоном’ са 17 метара.

Кејн је комплетирао хет-трик у другом полувремену, док је и Ламела постигао други гол. Коначан резултат поставио је Баралес у финишу меча, када је погодио из слободњака који је бранио Кејн, пошто је Лорис добио директан црвени картон.

Торино, за који је цео меч одиграо Никола Максимовић није имао проблема са Хелсинкијем, док је Виљареал славио против Цириха са 3:1.

У једном од дербија Интер и Сент Етјен одиграли су меч без голова, Немања Видић одиграо је свих 90, док је Здравко Кузмановић из игре изашао пет минута пре краја меча.

Борусија Менхенгладбах потврдила је да је друга најјача екипа у Бундеслиги, убедљивом победом над Аполоном од 5:0.

Карабаг је изненадио Дњипро са 1:0, поготком Муарема Муарема.