RUS: Tambov istamburao Spartak!

Dva prekida i ćao! Prvi poraz u sezoni za Moskovljane.

Fudbal 27.07.2019 | 19:43
Pobeda, remi i sada poraz. Tim redosledom je Spartak iz Moskve krenuo sezonu i sigurno neće biti prezadovoljan tim ishodom, a posebno današnjim godtovanje Tambovu. Domaći su na kraju uspeli ne samo da izdrže udare favorizovanog Spartaka, već i da postignu dva gola i s 2:0 isprate Spartak kući.

Prilično iznenađenje...

I ono je došlo najviše usled toga što je novajlija u ligi Tambov dobro izvodio prekide posle kojih je došao i do prvog gola u 29. minutu preko Abusua Gogue i u 69. minutu preko Takazova. Prvi je pao posle slobodnog udarca, a drugi posle kornera. Spartak će morati da radi na tome u nastavku sezone.

Kada imate šampionske ambicije nije baš jednostavno izgubiti na ovaj način posebno jer Zenit recimo već ima dve pobede iz prva dva meča i drži prvu poziciju,a ima i utakmicu manje. Ako dobije i treću, otići će već na pet poena prednosti što nije malo.

I dok klupska uprava sprema dva jaka pojačanja u vidu Gastona Pereira i Andrea Širlea, na terenu je više nego jasno da su ta pojačanja i preko potrebna...

Teški dani za Spartak već na početku sezone. Moraće da se trgnu Moskovljani, ali na njihovu sreću vremena bar - ima.

RUSIJA 1 - 3. KOLO