РУС: Тамбов истамбурао Спартак!

Два прекида и ћао! Први пораз у сезони за Московљане.

Фудбал 27.07.2019 | 19:43
Победа, реми и сада пораз. Тим редоследом је Спартак из Москве кренуо сезону и сигурно неће бити презадовољан тим исходом, а посебно данашњим годтовање Тамбову. Домаћи су на крају успели не само да издрже ударе фаворизованог Спартака, већ и да постигну два гола и с 2:0 испрате Спартак кући.

Прилично изненађење...

И оно је дошло највише услед тога што је новајлија у лиги Тамбов добро изводио прекиде после којих је дошао и до првог гола у 29. минуту преко Абусуа Гогуе и у 69. минуту преко Таказова. Први је пао после слободног ударца, а други после корнера. Спартак ће морати да ради на томе у наставку сезоне.

Када имате шампионске амбиције није баш једноставно изгубити на овај начин посебно јер Зенит рецимо већ има две победе из прва два меча и држи прву позицију,а има и утакмицу мање. Ако добије и трећу, отићи ће већ на пет поена предности што није мало.

И док клупска управа спрема два јака појачања у виду Гастона Переира и Андреа Ширлеа, на терену је више него јасно да су та појачања и преко потребна...

Тешки дани за Спартак већ на почетку сезоне. Мораће да се тргну Московљани, али на њихову срећу времена бар - има.

РУСИЈА 1 - 3. КОЛО