Fudbaler Atlante Džozef Martinez ima baš čudnu tehniku šutiranja jedanaesteraca. . .

Fudbal 24.07.2019 | 14:20
Za neke igrače kažu da plešu po terenu zbog "lepršave" igre koju demonstriraju, a Džozef Martinez, fudbaler Atlante, bukvalno to radi kada izvodi jedanaesterce.

Igrač iz Venecuele svoju čudnu tehniku primenio je i na meču protiv Di Si junajteda u MLS ligi, ali osim što je nasmejao publiku, navukao je i bes domaćih navijača jer je preterao u lepršavosti i promašio ceo gol.

On je tako u 73. minutu propustio sjajnu priliku da svoj tim dovede u prednost, ali se vrlo brzo iskupio.

Naime, njegov saigrač i prezimenjak Gonzalo Martinez je pogodio u 89. minutu, a onda je Džozef postavio konačnih 2:0 u sudijskoj nadoknadi.

Džozefova lepršava tehnika zna da bude i uspešna. Pogledajte!

Izvor: mondo.rs