Lids se šepurio, Fulam fulao na gostovanju Stouku!

VBA stigao do važnog trijumfa na gostovanju Midlzbrou.

0

Filip Krajinović u finalu Stokholma!

Preokret srpskog tenisera protiv Karenja-Buste! Srpski teniser izgubio prvi set, ali ga to nije spriječilo da stigne do pobjede i obezbijedi skok na ATP listi.  Šapovalov protivnik Krajinoviću u finalu.  Kanadski teniser Denis Šapovalov biće protivnik Filipu Krajinoviću u borbi za titulu na ATP turniru u Stokholmu.

0

0

ŠPA: Remi Atletika i Valensije, Feliks se povrijedio!

Fudbaleri Atletiko Madrida i Valensije igrali su nerešeno 1:1, u devetom kolu Primere.  Dani Pareho umalo pocepao mrežu na "Vandi"! Valensija sjajnim golom iz "slobodnjaka" do boda u Madridu.  Dani Pareho aktivirao bombu sa 24 metra! Atletiko najpre zakinut za penal, potom poveo sa 11 metara, ali na kraju uzeo samo bod – 1:1.

0

ABA: Partizan do pobjede, na krilima navijača!

Partizan odigrao timski i u drugom poluvremenu potpuno nadmašio domaćina. Pejdž i Jaramaz šutirali po 3/4 za tri poena, a Mornar ukupno 4/22.  Pobeda Partizana na "vrućem" terenu u Baru! Košarkaši Partizana savladali su na gostovanju Mornar sa 76:65, u meču 3. kola regionalne ABA lige.  Gostovanja nisu problem! Partizan do trijumfa u Baru i to bez Trinkijerija na klupi.  Zlata vredna pobeda, Jaramaz i Pejdž napadački raspoloženi, odbrana opet na nivou.

0

PL: Totenhem srećno do boda, kriza traje pred Zvezdu!

Spursi nisu uspeli da se "podignu" posle serije loših rezultata, ali mogu da se teše time da ipak nisu poraženi. . .  Poraz izbegli, problemi ostali: Kardinalna greška golmana u 86. spasila Totenhem bruke protiv fenjeraša! Protiv Votforda 1:1.

0

BL: Novi šok u Bavarskoj! Bajern ispustio pobjedu u 91'!

Bajern iz ponora u prvom minutu, do preokreta, a zatim (k)iksa! Bavarci stigli i prestigli prednost Augzburga, a onda u posljednjim trenucima meča ostali bez dva boda i liderske pozicije.  Augzburg iznenadio šampiona Nemačke - 2:2.

0

ITA: "Ludnica" na Olimpiku, Lacio od 0:3 do 3:3!

Dva gola u razmaku od 60 sekundi postigli su "lacijali“ u drugom poluvremenu, a onda u sudijskoj nadoknadi stigli do boda protiv Atalante koja je na poluvremenu vodila 3:0! Ta luda Serija A! Imobile se povampirio na poluvremenu, Lacio u derbiju kola od 0:3 do boda protiv Atalante! Neverovatan meč u Rimu!

0

PL BiH: Pobjede Radnika i Borca, Velež gazda Mostara!

Borac u najboljoj seriji u posljednjih pet godina! Banjalučki Borac potvrdio dobru formu pobjedom nad Zvijezdom 09 u gostima. Crveno-plavima trebalo 95 utakmica da vežu tri pobjede u najvišem rangu.  Šetnja Radnika Tuzlom, Bijeljinci na "Tušnju" deklasirali Tuzlu siti! Sjajni Bijeljinci protutnjali Tuzlom. . .  Velež gazda Mostara, Zrinjski pao u Vrapčićima! “Rođeni” minimalnim rezultatom savladali Zrinjski u mostarskom derbiju i revanširao se “plemićima” za poraz na startu Premijer lige BIH.

0

PL: Everton napokon!

Bernard nasamario Vest Hem, Marko Silva može da diše. . . ! "Karamele" su bile bez osvojenog boda u poslednja četiri kola, pa će im ovaj trijumf itekako značiti.  Brazilska magija izbavila Everton iz kanala, Bernard srušio Vest Hem.  Na Gudisonu 2:0 za Karamele.

0

Prva liga RS: Deveta pobjeda Krupe zaredom!

Lukićev "poker" za 27 minuta! Sjajna Krupa sigurnim korakom gazi ka Premijer ligi BiH. Mladi napadač za 27 minuta postigao četiri gola, te preuzeo lidersku poziciju na listi strijelaca.

0

ŠPA: Barsa ''tricom'' kroz Eibar!

Dmitroviću ne ide s Mesijem: Dao mu i osmi gol, "rodio" se tandem MSG! Ako je za neku utehu, ima golmana koji su prolazili mnogo gore od njega. . .  Dmitrović zalepio Mesija, ali ne može golman sam protiv MSG mašine – Barsa prva u Španiji! Na Ipurui 3:0 za Katalonce.

0

Još ne zna gdje će, ali sa Juveom više neće trenirati!

Biće čudo ako Mario Mandžukić u januaru ne napusti crno-bele iz Torina. A kako ne bi rizikovao povredu, do tada neće trenirati sa ekipom Mauricija Sarija.

0

Moto GP: MM bez milosti i na Motegiju!

Mark Markez prvi put u Moto GP karijeri kreće sa pol-pozicije na čuvenoj stazi na kojoj se vozi VN Japana.

0

Ne zovu ga džaba ''Ludak''!

U trenerci na proslavi stogodišnjice kluba! Marselo Bijelsa nastavlja da oduševljava javnost. . .

0

Slabo veče Gudurića, Voriorsi pobijedili Lejkerse!

Košarkaši Memfis Grizlisa izgubili su od San Antonio Sparsa 104:91, u pripremnom meču.  Stef Kari namestio ruku, Ker saopštio Mekiniju da je slobodan igrač.  Završen je pripremni period u NBA ligi. Evo rezultata.

0

Pad Partizana - drugi dio! Poraz u Lučanima!

Posle Voždovca i Mladost iz Lučana je bila bolja od Partizana u 12. kolu Superlige Srbije. Strelac gola za domaćina bio je Lazar Jovanović u 77. minutu.  Sadik promašivao nemoguće, Lazar Jovanović isporučio kaznu! Mladost ultradefanzivnom taktikom posle 21 godine srušila crno-bele – 1:0.

0

Poljubac za kraj - emotivni oproštaj Janka od ATP-a...

Janko Tipsarević završio je karijeru na ATP turu porazom u četvrtfinalu Stokholma.

0

Sprema se najveći transfer u istoriji Brazila!

A na potezu je Inter! Biće srušen rekord Alešandrea Pata. . .

0

"Federer je drugačiji na mečevima, nego na treningu!"

Japanski teniser Kei Nišikori govorio je o različitim stranama Rodžera Federera.

0

Bivši kapiten Junajteda o mečevima na "Enfildu"...

Navikavao sam se godinama! Geri Nevil dao je prednost atmosferi na stadionu Liverpula, u odnosu na njegov "Old Traford", kada su u pitanju derbi susreti dva kluba.

0

"Cicipasa posle izjave o napijanju više ne shvatam ozbiljno!"

Ruski teniser Danil Medvedev je nedavno u Šangaju osvojio novu titulu, ali je i dalje u lošim odnosima sa Grkom Stefanosom Cicipasom.

0

Palermo je umro, živio Palermo!

Četvrti kraj za klub sa Sicilije! Ipak, još ranije je osnovan novi klub sa (skoro) istim imenom koji se takmiči u Seriji D.  Ugasio se Palermo! Stari klub, koji je iznedrio i otkrio brojne fudbalske asove, više ne postoji

0

"Utisak sezone? Federerove meč lopte protiv Đokovića!"

Kanadski teniser Miloš Raonić prisetio se finala Vimbldona između Rodžera Federera i Novaka Đokovića.

0

Berba otvoreno: Nije Solskjer kriv!

Junajtedu ne bi pomogli ni Mesi, ni Ronaldo! Totenhem kao Bajer nekad, Murinjo ne bi unapredio tim. . .  Bugarski as o svojim bivšim klubovima, Mariju Mandžukiću, Nemanji Matiću i još nekim temama. . .

0

Laslo Đere dobio još jednu tešku životnu bitku!

Srpski teniski as je proteklih mesec dana imao velikih zdravstvenih problema, ali je situacija sada daleko bolja te se vraća treninzima i turnirima.

0

Iguain u Napoliju: Klub ga možda i želi, ali...

Napolitanci NIKAKO! "Nije na meni da pričam o tome, trener Anćeloti me nikad nije pitao. I da jeste, odgovorio bih mu 'Zašto da ne'", otvoren je bio kontroverzni čelnik Napolija.

0

Četvrta smrt u boksu za nekoliko mjeseci!

"To je teško opravdati" Poznati promoter sporta Edi Hern rasplakao se govoreći o preminulom bokseru Patriku Deju.

0

Bravo: Sebičan na terenu, ali ne i s novcem!

Daje 10% plate sirotištu! Kapa dole, majstore. . . !

0

Amerika šokirana povredom MVP-a!

"Koljeno nije izgledalo kao koljeno!'' Zvanično najbolji igrač lige mogao bi da dugo odsustvuje sa terena.

0

Zidan: Luka Jović će krenuti da postiže golove!

Luka Jović još čeka na prvi gol u dresu Real Madrida (nakon što mu je jedan poništen protiv Osasune) i zbog toga se nalazi na udaru španskih novinara.

0

Luda priča talentovanog Brazilca iz Aston Vile...!

Ima 22 i decu koja idu u školu! Prvo dete dobio je sa 14, a drugo sa 16 godina. . . Njegova deca pamtiće kako je igrao fudbal još dok se uz njega prišiva epitet "talenat".

0

Konkurencija uvjerena da Ferari vara!

Italijanski Ferari trenutno ima najbolji bolid u šampionatu Formul 1, ali neki konkurenti sumnjaju da je sve po propozicijama.

0

Okupljaju se asovi Čelsija!

I Ešli Kol postao trener "plavaca"! Ešli Kol radiće sa mlađim kategorijama Čelsija.