Формирана група независних одборника СП у БЛ
- Одборници Социјалистичке партије у Скупштини Града Бањалука, Дарко Милошевић и Милан Милаковић, који је и потпредсједник градског парламента, формирали су Независну одборничку групу Социјалистичке партије.
Република Српска 29.01.2020 | 15:58
У захтјеву који су упутили скупштинском рукводству, одборници СП истичу да ће у овом формату функционисати до рјешавања отворених питања унутар Социјалистичке партије, а раније су истакли да у потпуности подржавају захтјеве и иницијативе народних посланика СП у НСРС.

Формирање новог независног одборничког клуба у градској скупштини Бањалуке услиједило нкон јучерашње одлуке посланика СП да формирају независни клуб посланика који чини пет од седам посланика те партије у НСРС.
(БН/Независне)

Коментари / 8
Оставите коментарАКТИВИСТА
29.01.2020 17:32Смрадови комунистички.За Додика неби ни пљунуо(извињавам)се а све похвале што вас је политички сахранил.Ви сте му главни помагачи на челу са Петром да овај народ ојади и угњетава.Зато Додичино поступи по натеђењу згази багру.
ОДГОВОРИТЕсваста
30.01.2020 09:47Независни одборници независни демократи..сви независни а свима управља једна персона
Овако
29.01.2020 19:33Види се да не зна и да није никад ни дрзао оловку у руци, погледајте само овог глупана са слике, све це вам бити јасно! И сад цекају расплет, ако струја од пребијаца Селака побиједи, за њима це, а ако Носоња презиви, онда остају ту гдје јесу. ;)
ОДГОВОРИТЕСеке
29.01.2020 20:23Тај о коме ти пишеш у животу је много више држао оловку него што ћеш ти икад. А оно што је направио као привредник, без помоћи политике, ти не би ни за три живота. ЛП
БОРАЦ БЛ
29.01.2020 20:28Шта он зна шта је оловка, он мисли још увијек да се она једе. А има купљену факултетску диплому. Не заслужују ни коментар. Јадно, ко нам је потпредсједник Скупштине града. Докле смо догурали, трпимо и плаћамо овакве глупаке и покварењаке.
ОДГОВОРИТЕОсто Милаковиц
29.01.2020 21:16Фаца му говори више од ријечи
БОРАЦ БЛ
29.01.2020 20:40Видите болесника, потписао се као предсједник. Чега, да ли те групе коју чине њих двојица одборника.
ОДГОВОРИТЕРаспад
30.01.2020 06:37До атома...
ОДГОВОРИТЕ