Рудар и Ловћен сумњиви УЕФА-и!

Црногорци поново под лупом! Меч 24. кола сумњив да је био намештен!

Фудбал 30.03.2019 | 10:15
Црногорцима се не пише добро пред УЕФА. Само што су пријављени за расистичко понашање навијача на утакмици репрезентације против Енглеске, стигао је и допис да је једна утакмица првенства сумњива да је била намештена.

Реч је о мечу који је одигран 13. марта, у склопу 24. кола лиге,  а састали су се Рудар и Ловћен. Утакмица се није играла у Пљевљима, већ на терену кампа Фудбалског савеза Црне Горе.

УЕФА сумња да је меч био намештен, а завршен је очекиваном победом Рудара 2:1. Ловћен је повео у 55. минуту, а већ у следећем су Пљевљаци изједначили, док су гол за победу постигли у 72. минуту.

Комплетна документација која је од УЕФА стигла у ФСЦГ, прослеђена је државним органима, управи полиције и тужилаштву на даљу обраду, пише црногорски портал ЦДМ.

Ово је друга утакмица црногорског првенства из текуће сезоне коју је УЕФА означила као сумњиву. Прва је била већ у 3. Колу, када су играли Морнар и Ловћен (2:4).