ФРА: Марсеј наставио лош низ!

Фудбалери Газелек Ажаксјоа и Олимпика из Марсеја играли су нерешено 1:1 у одложеној утакмици 28. кола Лиге 1.

Фудбал 10.03.2016 | 08:40

С обзиром на то да је домаћи тим први изнад црте испадања, Олимпик је уписао још један кикс ове сезоне, пошто је последњи тријумф имао 17. јануара.

Гости су водили од 79. минута голом Ремија Кабеље, да би Мохамед Ларби донео бод домаћину само пет минута касније.

Марсеј је после тог резултата напредовао до 11. места и сада има 38 бодова, док је Ажаксјо остао 18. са 30 бодова.

У среду увече је одиграна још једна утакмица у француском првенству, а Бастија и Нант су играли без голова у одложеној утакмици 27. кола.

Нант сада на осмом месту табеле има 41 бод, 33 мање од водећег Пари Сен Жермена, док је Бастија две позиције иза са два бода мање.