ИТА: Нерешено у Болоњи и Ђенови!

Фудбалери Болоње и Фиорентине одиграли су нерешено 1:1 у првом мечу 24. кола Серије А.

Фудбал 07.02.2016 | 09:00

Болоња је задржала 10. позицију са 30 бодова, тим из Фиренце је на трећем месту са 46 бодова.

Фиорентина је остала са играчем мање на терену у 57. минуту, када је због другог жутог картона утакмица завршена за Фернандеса. Прву опомену добио је због спотицања саиграча, да би девет минута касније био избачен због повлачења ривала, спречивши га да крене у контранапад.

Ипак, само два минута касније гости су повели. Тело је убацио лопту са леве стране казненог простора, на правом месту нашао се усамљени Бернардеши и био прецизан са 12 метара. Домаћи постављају коначан резултат у 63. минуту. Ђакерини се уписао у стрелце после асистенције Донсаха.

Српски фудбалер Ненад Томовић заменио је Бернардешија у судијској надокнади.

Победника, а ни голова није било на сусрету између Ђеное и Лација. Српски фудбалери Филип Ђорђевић и Сергеј Милинковић-Савић одиграли су цео меч за Римљане, а Душан Баста замењен је у 46. минуту