Серија А: Интер ућуткао Напуљ!

Наполи водио 2:0 и ишао ка рутинској победи у дербију, али су "неразури" одговорили у последњих 20 минута. Икарди "пањенком" поставио коначних 2:2!

Фудбал 09.03.2015 | 12:20

Није готово док Мауро Икарди (22) не каже!

Самоуверени Аргентинац пришао је лопти у 87. минуту утакмице Наполи - Интер, у тренутку док је његов тим губио 1:2. Наде Наполитанаца биле су у рукавицама голмана Маријана Андухара, а жеље Интера и Роме у нози "деветке" неразура.

Истетовирани нападач притрчао је лопти и "боцнуо" је, безобразно пребацивши земљака, за коначних 2:2!

Наполи је био надомак "топљења" предности посрнуле Роме на само два бода, али је Интер имао другачије планове. Домаћин је на Сан Паолу водио 2:0 до 63. минута (стрелци Хамшик и Игуаин), али је гост био тај који се на крају радовао.

Погоцима Аргентинаца Родрига Паласија у 72. и Маура Икардија у 87. минуту, "неразури" су (без Видића и Кузмановића) однели бод на "Меацу" и нанели тежак ударац противнику у борби за друго место.

Рома ће им бити захвална, јер и даље има четири поена више од тима Рафе Бенитеза, уз мирнију ситуацију на другом месту. Наполи је остао трећи, а Лацио има шансе да се такође попне на ту позицију, ако у понедељак победи Фиорентину.