Побједа Лудогореца пред Београд

Противник Партизана у квалификацијама за Лигу шампиона Лудогорец победио је на свом терену Марек Дупницу са 3:0 у трећем колу првенства Бугарске.

Фудбал 03.08.2014 | 11:16

Лудогорецу је то први тријумф у шампионату, после пораза и ремија у уводна два кола.

Бугарски шампион је повео аутоголом Милана Лахчева у 13. минуту, а потом су стрелци били Вирџил Мисиђан у 51. и Жунињо у 85. минуту.

Лудогорец је прошле среде код куће ремизирао без голова са Партизаном у првом мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона, после чега је тренер Стојчо Стоев добио отказ. На његово место дошао је доскорашњи тренер младог тима Лудогореца Георги Дерменџијев.

Реванш меч између Партизана и Лудогореца игра се у среду од 20.45 на стадиону у Хумској.