FRA: Poraz Liona, PSŽ već sâm na vrhu!

Fudbaleri Tuluza i Monaka odigrali su nerešeno 1:1 u meču trećeg kola francuske Lige jedan.

Fudbal 23.08.2015 | 13:20

Tulužani, za koje je srpski fudbaler Pavle Ninkov odigrao ceo meč, poveli su preko Dumbije, ali je bod gostima doneo Lemar. Rems je prvi put poražen, i to na gostovanju Nantu, a odlučujući gol postigao je Lenjani u 75. minutu.

U prvom meču dana Ren je napravio iznenađenje i slavio je u Lionu sa 2:1. Poveli su gosti preko Pedra Enrikea u 7. minutu, pet minuta kasnije izjednačio je Fekir, ali tri boda Renu donosi Zefane u 55. minutu. Za Lion nije igrao Milan Biševac.

N’Doje je bio dvostruki strelac u trijumf Anžera nad Ažaksjoom 2:0, a Bastija je sa 3:0 dobila Gengan, uz dva pogotka Palmijerija. Konačno, Nica je pobedila Kaen sa 2:1, uz lep gol Ben Arfe, koji je iskosa sa leve strane zakucao loptu pod prečku.

PSŽ je još u petak savladao Monpelje i već posle tri kola sigurno će biti usamljen na prvom mestu.