ФРА: Пораз Лиона, ПСЖ већ сâм на врху!

Фудбалери Тулуза и Монака одиграли су нерешено 1:1 у мечу трећег кола француске Лиге један.

Фудбал 23.08.2015 | 13:20

Тулужани, за које је српски фудбалер Павле Нинков одиграо цео меч, повели су преко Думбије, али је бод гостима донео Лемар. Ремс је први пут поражен, и то на гостовању Нанту, а одлучујући гол постигао је Лењани у 75. минуту.

У првом мечу дана Рен је направио изненађење и славио је у Лиону са 2:1. Повели су гости преко Педра Енрикеа у 7. минуту, пет минута касније изједначио је Фекир, али три бода Рену доноси Зефане у 55. минуту. За Лион није играо Милан Бишевац.

Н’Доје је био двоструки стрелац у тријумф Анжера над Ажаксјоом 2:0, а Бастија је са 3:0 добила Генган, уз два поготка Палмијерија. Коначно, Ница је победила Каен са 2:1, уз леп гол Бен Арфе, који је искоса са леве стране закуцао лопту под пречку.

ПСЖ је још у петак савладао Монпеље и већ после три кола сигурно ће бити усамљен на првом месту.