Завршена полицијска истрага: Ево шта слиједи за Ању Љубојевић

Полицијска управа Бањалука завршила је истрагу против бивше потпредсједнице Народне скупштине Републике Српске Ање Љубојевић, сазнаје Српскаинфо.

Република Српска 27.06.2026 | 12:21
Завршена полицијска истрага: Ево шта слиједи за Ању Љубојевић

Према нашим информацијама, након што су завршене вјештачења достављен је захтјев Основном суду у Бањалуци.

"Од суда је затражено покретања прекршајног поступка против Љубојевићеве, због прекршаја које је починила", рекао је саговорник Српскаинфо.

Подсјећамо, почетком јуна Љубојевићева је имала саобраћајну незгоду у Трну код Лакташа.

Незгода се догодила око 4 часа ујутро код надвожњака у изградњи, а њој су на УКЦ Републике Српске констатоване лакше тјелесне повреде.

Она је том приликом разбила службени аутомобил “ауди А3” вриједан око 60.000 марака.

Након несреће је изјавила да сноси сву одговорност.

Објаснила је да је у моменту удеса пгледала у телефон, а претходно је “била на фешти и попила пар пића”.

Предсједник СНСД Милорад Додик затражио је 9. јуна од Љубојевићеве да поднесе оставку на ту функцију, што је она и урадила.

(Српскаинфо) Фото: БН

Коментари / 48

Оставите коментар
Name

БилиПитон

27.06.2026 12:28

А знају објавити кад тамо неки смртник надува преко 1.5 промила, а за њу само да ауто вриједи 60000 💩

ОДГОВОРИТЕ
Name

ЂУБРД

27.06.2026 13:50

Једна покварена, стрпати је на Туњице годину дана а претходно да искешира 60,000 за ауто, то је за њу исто као за пензионера са најнижом пензијом да издвоји 10КМ! Кад нека сиритиња украде 10 м дрва из државне шуме мора да врати новац држави а претходно добије инфаркт од шока.Страшно, све ће вас ђаво однијети, проклетници!

Name

ре

27.06.2026 14:03

Па јел треба објавити да смртник вози ауто од 1000 КМ,бзз.

Name

Ухх

27.06.2026 14:16

Дал је био алко тест и за наркотике?

Name

ре

27.06.2026 20:23

Ко је рекао да је штета на ауту од 60.000 КМ која је неколико десетина хиљада прекршај. Нека од сада прекршајно а не кривично гоне све који нанесу штету од 15-20000КМ као и Љубојевићку.

Name

Ђоле

27.06.2026 12:39

Нека је она жива и здрава, али као човјек је нула, једно надмено створење, копија бахатог и сировог милорада. Фуууј!!!

ОДГОВОРИТЕ
Name

ДОК ХОЛИДЕЈ

27.06.2026 14:09

ТА НЕСРЕЋА ЈОЈ ЈЕ БИЛА ОПОМЕНА ОНАКВО ПОНАШАЊЕ У СКУПШТИНИ НЕПРИЛИЧИ СЕОСКОЈ ТРАЧАРИ КАД ГОД ВУКАНОВИЋ СПОМЕНЕ КРИМИНАЛ ОНА И ОНАЈ ПРАСАЦ ГА ИЗБАЦЕ АЛЕРГИЧНИ СУ НА ЛОПОВЛУК. ЈЕДИНО ШТО ЋЕ ТО СВЕ ПЛАТИТИ ГЛУПИ НАРОД.

Name

Ре

27.06.2026 19:35

Људи моји, па сјећате ли се видеа прије 6 година пред изборе, кад је њена баба ишла од куће до куће скупљати потписе, па је лопови сконтали и снимили видео, испод Старчевице у улици Милоша Дујића, била општа спрдња. Онда баба сазвала новинаре као да се оправда каже па морам својој унуци обезбједити ухљебљење, онако бахато. Па није се могло ни очекивати да ће унука бити боља. Фуј

Name

Обућинске Баре

27.06.2026 12:40

О каквом прекршајном поступку причате. Материјална штета 60,000 КМ плус угрожавање саобраћаја зар то није Кривично дјело.

ОДГОВОРИТЕ
Name

ре

27.06.2026 14:06

То сто је ауто 60 000 КМ,и сто је слупан,никад није било,нити це бити кривицно дјело,ма да је и 500 КМ,дзаба.

Name

ТН

27.06.2026 15:36

Штета је уништене скеле, та брља није битна. Све по заслузи. Неби ништа било чудно да сад одједном постане побожна и крене у цркву.

Name

Јака

27.06.2026 12:42

Тресла се гора родио се миш.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Зоран

27.06.2026 15:06

Бице наградјена послије избора јос бољом позицијом

Name

Милија

27.06.2026 16:29

Да ли постоји неко толико глуп да је могао помислити да ће истакнута чланица секте одговарати?

Name

С шта рећи

27.06.2026 12:47

Доди, Додо Додо!! Ј*** те додо, Треба и тебе и њега послат тамо гдје вам је мјесто, Да Народ Српски водахне, од Вас турбо Срба

ОДГОВОРИТЕ
Name

Драган

27.06.2026 12:49

Мозес мислити колико попије кад оде у Скупстину,кад пијана сједа за волан.

ОДГОВОРИТЕ
Name

А шта

27.06.2026 12:54

Је слиједи шта,?? 🪠🪠

ОДГОВОРИТЕ
Name

ре

27.06.2026 14:07

Казна,а у затвор неце сигурно.

Name

Да ли смо ми нормални

27.06.2026 12:57

У творза. Унистила је дрзавну имовину. Мени узесе дозволу због 21 км/х прекорачења, а овој ће још да плате, да се не узбуђава. Чуј прекрсајна пријава... Творза и шлус.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Еее

27.06.2026 12:58

Милорад је многе спасио али шта. Би са тобом. Кујо.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Брут

27.06.2026 13:00

Казна пар стотина марака, судски трошкови, трошкови вештачења алкохола у крви, вршења увиђаја и фотодокументације, можда мјесец дана забране зависи од количине алкохола. Суд се неће бавити накнадом штете, већ евентуално други Суд у парничном поступку, ако власник аута и управитељ пута због оштећене опреме на путу то покрену, а неће. Купиће народ. Не може им нико ништа, јачи су од судбине, могу само......

ОДГОВОРИТЕ
Name

обрисани

27.06.2026 13:04

Добице укор разредног старесине,бице у цоску пола цаса,родитељи це да додју на информације,а онда це као одликасу,подпредседнику разреда,све бити опростено.Немојте нас замајавати са казнама ових Додикових олигарха,јер њима ни судњи дан не мозе ниста,а камоли ово насе, Милино правосудје.Они су изнад свих норми,аката и устава.Они су перјанице секте зване СНСД.За њих не вреде кметовски закони.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Прекршајни поступак?

27.06.2026 13:08

А пијана полупала ауто од 60000 марака?!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

27.06.2026 15:39

Пошто се воли сликати и оглашавати на друштвеним мрежама, нека услика уплатницу на 60.000 марака којом је платила шрету Скупштини.

Name

Семберац

27.06.2026 13:09

Такве као сто је она Милорад Додиг "производи". Има их на хиљаде а сто је јос горе све висе це их бити а друство тоне ли тоне. Опаметнице Србин али це бити назалост касно!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Неко

27.06.2026 13:10

Па шта слиједи.....

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре за правду

27.06.2026 13:29

Прекршај. Ха, ха, ха. Јел тако баш. Прекршај. Ха, ха, ха, ха. Спрдајте се са законом и народом кад можете.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Реално

27.06.2026 13:34

Мислим да је крив извођач радова зато што није правилно обиљежио прекид пута и скретање на заобилазни пут.Због тог се дигла галама на јадну дјевојку ни криву ни дужну,а шеф странке подлегао притиску јавности и неправедно је смјенио са функције

ОДГОВОРИТЕ
Name

Семберац

27.06.2026 14:39

Хаха ха види овог Додиног птрцка како је брани Срам те било кад бранис овакве битанге Фуј. Фуј сви сте исти али има Бог нецете јос дуго

Name

Ре

27.06.2026 15:41

А гледање у телефон, а алкохол? Па сама је то рекла “јадна дјевојка”.

Name

Питам се

27.06.2026 13:34

Јел била пијана или не? Какво је вјестацење а није рецено колико је имала алкохола у крви?

ОДГОВОРИТЕ
Name

вуки

27.06.2026 13:46

Па ста је истрага установила .

ОДГОВОРИТЕ
Name

Питам само

27.06.2026 13:46

Каква би била оптужница да дотична не припада црвеној секти?

ОДГОВОРИТЕ
Name

Мићо

27.06.2026 13:52

Сад ће коментар вјероватно дати одбачени правникМБ.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Горан

27.06.2026 13:53

И шта кажу: колико је чега имала у крви? Прекршај? Прекршај је кад пређеш цесту мимо пјешачког прелаза.

ОДГОВОРИТЕ
Name

кад би имали правосудје

27.06.2026 13:57

Судија би обуставио прекршајни поступак јер се не ради о прекршају И прослиједио предмет Окрузном тужиластву на надлежно поступање. Али пошто немамо судове за моћне И богате,већ само за сиротињу,биће условна осуда И 150км трошкова прекршајног поступка.

ОДГОВОРИТЕ
Name

олош ања,

27.06.2026 14:22

само да је не гледам да водо НС РС.Још да би да се трсимо стевандића,било би супер.

ОДГОВОРИТЕ
Name

брад

27.06.2026 14:27

Код већих мат. штета полиција пише кривичне, да сам ја било би тако" како кажу ппо закону". За ње прекршајна а тотална штета 60 хиљада. Јбм онај ко ми даде пушку да се борим за ову и овакву.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ре

27.06.2026 14:27

Ако побједе,она ће доћи само бахатија, то како она ради ,треба се родити, не може свако.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Херцеговац

27.06.2026 14:35

Добиће Укор разредног старјешине!

ОДГОВОРИТЕ
Name

па

27.06.2026 14:36

шта јој слиједи на крају,ништа ново ово је објављено и кад је направила то што је направила јбт

ОДГОВОРИТЕ
Name

Ана

27.06.2026 14:41

Сад ће бит још гора , за такве особе невриједи опомена

ОДГОВОРИТЕ
Name

Дебела

27.06.2026 14:58

необразована сељанка. По фаци јој се види да је малоумна. Није способна ни овце цувати.

ОДГОВОРИТЕ
Name

муко моја

27.06.2026 14:58

Где сам ја потрошио 4 године своје младости, да нас неписмена багра зајебава у здрав мозак. Никада више у ту вукој...у, баш ме брига ко је и ко ће бити на власти. 😱

ОДГОВОРИТЕ
Name

ММ

27.06.2026 15:01

Надвожњак ће се звати по АЉ. Заслужила је.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Младен

27.06.2026 15:01

Ниста се неце десити,она је цлан секте ,тусе сва пфица заврсава,процице ко несиц ,добити нољи полозај,нема несависног судства ту је сва несреца србског народа,доксе неузму усране мотке неце зазивјети дрзава

ОДГОВОРИТЕ
Name

Миле

27.06.2026 17:20

Двадесет дана се цека тај извјестај сто се уради за два сата кад је неки бједник у питању од првог дана било је јасно да це све бити затаскано кад је банда у питању.

Name

11903

27.06.2026 20:12

Какав прекршајни поступак, зар у овом случају нема исувише материјала за кривичну одговорност као нпр висина причињене штете?

ОДГОВОРИТЕ