Завршена полицијска истрага: Ево шта слиједи за Ању Љубојевић
Полицијска управа Бањалука завршила је истрагу против бивше потпредсједнице Народне скупштине Републике Српске Ање Љубојевић, сазнаје Српскаинфо.
Република Српска 27.06.2026 | 12:21
Према нашим информацијама, након што су завршене вјештачења достављен је захтјев Основном суду у Бањалуци.
"Од суда је затражено покретања прекршајног поступка против Љубојевићеве, због прекршаја које је починила", рекао је саговорник Српскаинфо.
Подсјећамо, почетком јуна Љубојевићева је имала саобраћајну незгоду у Трну код Лакташа.
Незгода се догодила око 4 часа ујутро код надвожњака у изградњи, а њој су на УКЦ Републике Српске констатоване лакше тјелесне повреде.
Она је том приликом разбила службени аутомобил “ауди А3” вриједан око 60.000 марака.
Након несреће је изјавила да сноси сву одговорност.
Објаснила је да је у моменту удеса пгледала у телефон, а претходно је “била на фешти и попила пар пића”.
Предсједник СНСД Милорад Додик затражио је 9. јуна од Љубојевићеве да поднесе оставку на ту функцију, што је она и урадила.

Коментари / 48
Оставите коментарБилиПитон
27.06.2026 12:28А знају објавити кад тамо неки смртник надува преко 1.5 промила, а за њу само да ауто вриједи 60000 💩
ОДГОВОРИТЕЂУБРД
27.06.2026 13:50Једна покварена, стрпати је на Туњице годину дана а претходно да искешира 60,000 за ауто, то је за њу исто као за пензионера са најнижом пензијом да издвоји 10КМ! Кад нека сиритиња украде 10 м дрва из државне шуме мора да врати новац држави а претходно добије инфаркт од шока.Страшно, све ће вас ђаво однијети, проклетници!
ре
27.06.2026 14:03Па јел треба објавити да смртник вози ауто од 1000 КМ,бзз.
Ухх
27.06.2026 14:16Дал је био алко тест и за наркотике?
ре
27.06.2026 20:23Ко је рекао да је штета на ауту од 60.000 КМ која је неколико десетина хиљада прекршај. Нека од сада прекршајно а не кривично гоне све који нанесу штету од 15-20000КМ као и Љубојевићку.
Ђоле
27.06.2026 12:39Нека је она жива и здрава, али као човјек је нула, једно надмено створење, копија бахатог и сировог милорада. Фуууј!!!
ОДГОВОРИТЕДОК ХОЛИДЕЈ
27.06.2026 14:09ТА НЕСРЕЋА ЈОЈ ЈЕ БИЛА ОПОМЕНА ОНАКВО ПОНАШАЊЕ У СКУПШТИНИ НЕПРИЛИЧИ СЕОСКОЈ ТРАЧАРИ КАД ГОД ВУКАНОВИЋ СПОМЕНЕ КРИМИНАЛ ОНА И ОНАЈ ПРАСАЦ ГА ИЗБАЦЕ АЛЕРГИЧНИ СУ НА ЛОПОВЛУК. ЈЕДИНО ШТО ЋЕ ТО СВЕ ПЛАТИТИ ГЛУПИ НАРОД.
Ре
27.06.2026 19:35Људи моји, па сјећате ли се видеа прије 6 година пред изборе, кад је њена баба ишла од куће до куће скупљати потписе, па је лопови сконтали и снимили видео, испод Старчевице у улици Милоша Дујића, била општа спрдња. Онда баба сазвала новинаре као да се оправда каже па морам својој унуци обезбједити ухљебљење, онако бахато. Па није се могло ни очекивати да ће унука бити боља. Фуј
Обућинске Баре
27.06.2026 12:40О каквом прекршајном поступку причате. Материјална штета 60,000 КМ плус угрожавање саобраћаја зар то није Кривично дјело.
ОДГОВОРИТЕре
27.06.2026 14:06То сто је ауто 60 000 КМ,и сто је слупан,никад није било,нити це бити кривицно дјело,ма да је и 500 КМ,дзаба.
ТН
27.06.2026 15:36Штета је уништене скеле, та брља није битна. Све по заслузи. Неби ништа било чудно да сад одједном постане побожна и крене у цркву.
Јака
27.06.2026 12:42Тресла се гора родио се миш.
ОДГОВОРИТЕЗоран
27.06.2026 15:06Бице наградјена послије избора јос бољом позицијом
Милија
27.06.2026 16:29Да ли постоји неко толико глуп да је могао помислити да ће истакнута чланица секте одговарати?
С шта рећи
27.06.2026 12:47Доди, Додо Додо!! Ј*** те додо, Треба и тебе и њега послат тамо гдје вам је мјесто, Да Народ Српски водахне, од Вас турбо Срба
ОДГОВОРИТЕДраган
27.06.2026 12:49Мозес мислити колико попије кад оде у Скупстину,кад пијана сједа за волан.
ОДГОВОРИТЕА шта
27.06.2026 12:54Је слиједи шта,?? 🪠🪠
ОДГОВОРИТЕре
27.06.2026 14:07Казна,а у затвор неце сигурно.
Да ли смо ми нормални
27.06.2026 12:57У творза. Унистила је дрзавну имовину. Мени узесе дозволу због 21 км/х прекорачења, а овој ће још да плате, да се не узбуђава. Чуј прекрсајна пријава... Творза и шлус.
ОДГОВОРИТЕЕее
27.06.2026 12:58Милорад је многе спасио али шта. Би са тобом. Кујо.
ОДГОВОРИТЕБрут
27.06.2026 13:00Казна пар стотина марака, судски трошкови, трошкови вештачења алкохола у крви, вршења увиђаја и фотодокументације, можда мјесец дана забране зависи од количине алкохола. Суд се неће бавити накнадом штете, већ евентуално други Суд у парничном поступку, ако власник аута и управитељ пута због оштећене опреме на путу то покрену, а неће. Купиће народ. Не може им нико ништа, јачи су од судбине, могу само......
ОДГОВОРИТЕобрисани
27.06.2026 13:04Добице укор разредног старесине,бице у цоску пола цаса,родитељи це да додју на информације,а онда це као одликасу,подпредседнику разреда,све бити опростено.Немојте нас замајавати са казнама ових Додикових олигарха,јер њима ни судњи дан не мозе ниста,а камоли ово насе, Милино правосудје.Они су изнад свих норми,аката и устава.Они су перјанице секте зване СНСД.За њих не вреде кметовски закони.
ОДГОВОРИТЕПрекршајни поступак?
27.06.2026 13:08А пијана полупала ауто од 60000 марака?!
ОДГОВОРИТЕРе
27.06.2026 15:39Пошто се воли сликати и оглашавати на друштвеним мрежама, нека услика уплатницу на 60.000 марака којом је платила шрету Скупштини.
Семберац
27.06.2026 13:09Такве као сто је она Милорад Додиг "производи". Има их на хиљаде а сто је јос горе све висе це их бити а друство тоне ли тоне. Опаметнице Србин али це бити назалост касно!
ОДГОВОРИТЕНеко
27.06.2026 13:10Па шта слиједи.....
ОДГОВОРИТЕРе за правду
27.06.2026 13:29Прекршај. Ха, ха, ха. Јел тако баш. Прекршај. Ха, ха, ха, ха. Спрдајте се са законом и народом кад можете.
ОДГОВОРИТЕРеално
27.06.2026 13:34Мислим да је крив извођач радова зато што није правилно обиљежио прекид пута и скретање на заобилазни пут.Због тог се дигла галама на јадну дјевојку ни криву ни дужну,а шеф странке подлегао притиску јавности и неправедно је смјенио са функције
ОДГОВОРИТЕСемберац
27.06.2026 14:39Хаха ха види овог Додиног птрцка како је брани Срам те било кад бранис овакве битанге Фуј. Фуј сви сте исти али има Бог нецете јос дуго
Ре
27.06.2026 15:41А гледање у телефон, а алкохол? Па сама је то рекла “јадна дјевојка”.
Питам се
27.06.2026 13:34Јел била пијана или не? Какво је вјестацење а није рецено колико је имала алкохола у крви?
ОДГОВОРИТЕвуки
27.06.2026 13:46Па ста је истрага установила .
ОДГОВОРИТЕПитам само
27.06.2026 13:46Каква би била оптужница да дотична не припада црвеној секти?
ОДГОВОРИТЕМићо
27.06.2026 13:52Сад ће коментар вјероватно дати одбачени правникМБ.
ОДГОВОРИТЕГоран
27.06.2026 13:53И шта кажу: колико је чега имала у крви? Прекршај? Прекршај је кад пређеш цесту мимо пјешачког прелаза.
ОДГОВОРИТЕкад би имали правосудје
27.06.2026 13:57Судија би обуставио прекршајни поступак јер се не ради о прекршају И прослиједио предмет Окрузном тужиластву на надлежно поступање. Али пошто немамо судове за моћне И богате,већ само за сиротињу,биће условна осуда И 150км трошкова прекршајног поступка.
ОДГОВОРИТЕолош ања,
27.06.2026 14:22само да је не гледам да водо НС РС.Још да би да се трсимо стевандића,било би супер.
ОДГОВОРИТЕбрад
27.06.2026 14:27Код већих мат. штета полиција пише кривичне, да сам ја било би тако" како кажу ппо закону". За ње прекршајна а тотална штета 60 хиљада. Јбм онај ко ми даде пушку да се борим за ову и овакву.
ОДГОВОРИТЕРе
27.06.2026 14:27Ако побједе,она ће доћи само бахатија, то како она ради ,треба се родити, не може свако.
ОДГОВОРИТЕХерцеговац
27.06.2026 14:35Добиће Укор разредног старјешине!
ОДГОВОРИТЕпа
27.06.2026 14:36шта јој слиједи на крају,ништа ново ово је објављено и кад је направила то што је направила јбт
ОДГОВОРИТЕАна
27.06.2026 14:41Сад ће бит још гора , за такве особе невриједи опомена
ОДГОВОРИТЕДебела
27.06.2026 14:58необразована сељанка. По фаци јој се види да је малоумна. Није способна ни овце цувати.
ОДГОВОРИТЕмуко моја
27.06.2026 14:58Где сам ја потрошио 4 године своје младости, да нас неписмена багра зајебава у здрав мозак. Никада више у ту вукој...у, баш ме брига ко је и ко ће бити на власти. 😱
ОДГОВОРИТЕММ
27.06.2026 15:01Надвожњак ће се звати по АЉ. Заслужила је.
ОДГОВОРИТЕМладен
27.06.2026 15:01Ниста се неце десити,она је цлан секте ,тусе сва пфица заврсава,процице ко несиц ,добити нољи полозај,нема несависног судства ту је сва несреца србског народа,доксе неузму усране мотке неце зазивјети дрзава
ОДГОВОРИТЕМиле
27.06.2026 17:20Двадесет дана се цека тај извјестај сто се уради за два сата кад је неки бједник у питању од првог дана било је јасно да це све бити затаскано кад је банда у питању.
11903
27.06.2026 20:12Какав прекршајни поступак, зар у овом случају нема исувише материјала за кривичну одговорност као нпр висина причињене штете?
ОДГОВОРИТЕ