Навијачи БиХ на трибини напали навијача са заставом Србије
Побједу фудбалске репрезентације БиХ над Катаром (3:1) на Свјетском првенству засјенио је инцидент који се догодио на трибинама стадиона у Сијетлу.
Спорт 25.06.2026 | 16:08
Како преноси портал "Црна Хроника БиХ", до сукоба је дошло када је група навијача Босне и Херцеговине уочила једног мушкарца који је са собом носио заставу Србије.
На објављеном снимку види се како је група навијача окружила човјека, те да му је на крају застава насилно одузета.
(БН)

Коментари / 39
Оставите коментарЦицерон
25.06.2026 16:20Ево сад видите разлог засто срби никад неце навијати за БиХ. Знаци мозе бијела застава са љиљанима, а не мозе застава Србије (Републике Српске). Е зато никад нецемо навијати за БиХ нити цемо икад прихватити БиХ.
ОДГОВОРИТЕМилош
25.06.2026 18:20Али зато хоће породица Додик... Сестрић Вицо Зељковић је предсједник ногометног савеза БиХ. Када су паре у питању њима ништа не смета, нити ријеч "ногомет" нити застава БиХ.
Не
25.06.2026 18:21Може друже,ни ви недате ни државну заставу ни заставу са љиљанима кроз Добој а ни кроз РС,поштуј те то јер сте ви то започели
Американац
26.06.2026 08:14Тотално сте преокренули ову ситуацију,овај насилник је отео заставу Републике Србије од власнице,и она јој је поново враћена. Будите објективни и не стварајте мржњу због неких појединаца који има и свакој маси навијача. Био сам свједок недалеко одавде..
Папи
25.06.2026 16:22Фалим те Боẓ̌е да ископаште нешто против Срба и овдје. Док је у исто вријеме дозвољено славље у Зворнику, они овако.
ОДГОВОРИТЕРе
25.06.2026 18:11Дураковић: Забрана прославе побједе Змајева у Зворнику срамотан чин застрашивања..... Надам се да це реални БН да објави демант коментара.
Прасеци
25.06.2026 16:31Јос једном неписмени босанци показали колико су примитивни, болесници! Близа им је јеврејска америка него комсијска србија, имбецилно!
ОДГОВОРИТЕ675
25.06.2026 17:35Не лупај. Маните се висе мрзње
Не
25.06.2026 18:22Идемо ми у израел већ Додик И Цвијановичка,они су вам ближи по Модус Операнди
Www
25.06.2026 16:31И да навијам за бих. Ни у сну.
ОДГОВОРИТЕПрц.
25.06.2026 17:20Нецес ни навијат јер немас сна,кад знас ста су ти народњаци радили.
Боле
25.06.2026 18:26Ни близу као твоје босње,убијали сте и србе и хрвате и своје у Кладуси
Глупани
25.06.2026 16:36Човјек навијао са заставом Србије, зар је то било спорно, сто знаци да је са својом заставом навијао за БиХ! Чудна су ова Бошњачка понашања, они Босну својатају да је само њихова, а по грунту немају ни ово 23%, а Срби по грунту су имали 74%. Није Дејтон додијелио Србима тек онако 49% територије, укравши им још 25%, да би Босњацима и Хрватима дали.Ја волим Босну, у њој и на властитој земљи су родјена сва моја поколења у њој су гробови њихови на властитој земљи. Да игра којим случајем Србија и Албанија, ни један Бошњак не би навијао за Србију, већ би навијао за Албанију! Чудан је то народ, нису хтјели да остану у крњој Југославији са Србима, већ се везали са заставама Хрватским. Сад скидам капу Хрватима и подржавам да добију Трећи ентитет, па да видимо колико ће Бошњацима остати!!!
ОДГОВОРИТЕ55
25.06.2026 17:35Да, да, а да је овако неко махао заставом БиХ на утакмици Србије, исто бисте реаговали. Не будите лицемјерни
Ре 55
26.06.2026 02:18Ови у Србији неби ни сконтали да је то застава БИХ. Бар њих 90%. Не можеш то поредити са вечитим ривалима.
X
25.06.2026 16:51Па ти навијај за њих.
ОДГОВОРИТЕЈуре Одзак
25.06.2026 17:45Само сањај, мозе треци ентитет али посавина обавезно
КЕКО
25.06.2026 17:55Навијао са заставом Србије а имао на себи дрес Босне.Нисам ни мало изненадјен,нит моје мисљење промјенило се.
Минхаузен
26.06.2026 02:06Ма ови у Србији неби ни знали да је то застава БИХ.
Невесиње
25.06.2026 16:52Ево зашто ова квази творевина никад неће бити моја земља. Марш у 23%.
ОДГОВОРИТЕХм
25.06.2026 17:05И онда неко нешто каже???? Они могу ратне заставе, а Срби ни државне? По њима све је њихово они су бог дани .... Никад Срби прави неће навијати за ово никада само Бранковићи.... Ханџар дивизија на дјелу.... Фашисти
ОДГОВОРИТЕХм
25.06.2026 17:10Мајмунчина До сад сам навикао за БИХ ал сад видим да није одмакла даље од каменог доба ...... Дабогда отишли назад за ваш резерват посрамљени и поражени.... Спортски поздрав за све људе у БиХ који нису мајмуни и који никога не мрзе...
ОДГОВОРИТЕРе
25.06.2026 17:18Каква потреба да дође са заставом Србије на ту утакмицу, једном сам био у Лакташима на кошаркашкој утакмици Игокеа Партизан и човјек дошао са шалом ЦЗ, дође момак и то му оте, ако ниси способан да нешто браниш онда се немој .урчити.
ОДГОВОРИТЕРе Пе
25.06.2026 18:13А што смета застава, ко отима заставу са љиљанима ,шта причаш? Овамо једна прича сви смо ми једно навијај за БиХ ти си непријатељ ако навијач за Србију,Хрватску, прича о мултиетичности а чим се укаже прилика нападни отми поцјепај све што има везе са Србима? Не лупај мајке ри
Ре за ре ре
25.06.2026 18:28Ово пише неко ко је од 90 тих на утакмицама ,имам 500 улазница ,ти како пишеш никад ниси био на утакмици, па навијачи истог клуба кад се боре за превласт долазе до туча и отимања застава и реквизита, и каква потреба хистерије или вријеђања ,износим своје мишљење и искуство.
XXXX
25.06.2026 17:18Дивљаци једни... Знате ли ви да вам је Срибијааааа омогућила гледање Свјетског првенства на ФТВ да могу дивљаци гкедати по вукојебинама ...
ОДГОВОРИТЕЗар
25.06.2026 17:31Бијала са љиљанима није законом забрањена као и друге две заставе а они навелико носају.
ОДГОВОРИТЕСтрасно
25.06.2026 17:31Није проблем застава која би будала досла медју 5000 навијаца да провоцира не знам .Проблем је у тој дијаспори који глуме велике Босњаке а то се онда мозе одразити медју нама који зивимо нормално у Босни и Херцеговини који навијамо без обзира које смо нације .Тако да та дијаспора зиви јос у 90 назалост а зиви тамо негдје ради добру плату зарадјују и онда се додју овамо издувати назалост.
ОДГОВОРИТЕВања
25.06.2026 17:34Они су такви совинисти,примитивци.Узас! Права слика БиХ.
ОДГОВОРИТЕСнага
25.06.2026 17:39Ако мозе застава с љиљанима онда мозе и застава с орловима и 4С… навијају с љиљанима и воле Босну, воли је и онај други с орловима и 4С
ОДГОВОРИТЕСенад Градацац
25.06.2026 17:40За ову се дрзаву се навија ,не силом него срцем,,ако то не зелите нико вас неце натјерати на то, све остало је политика, зиви и здрави били !!
ОДГОВОРИТЕЈоја
25.06.2026 17:50Сви су им олис били од претка потурице па и они данас ... мали олосцици небитмо племе исто као сиптари
ОДГОВОРИТЕПеро
25.06.2026 17:52Недавно сте објавили свадбу гдје су хрватска и србска заставе заједно негдје на мору и сватовима није сметало а овим смета па докле висе јебему Миса ја да сам Србин никада небих играо за ову репрезентацију у зивоту
ОДГОВОРИТЕАнна
25.06.2026 19:29Господине Перо,мислим да говорите о филму...
Фуј фуј фуј
25.06.2026 17:59Ово ми је толико одвратно да немам друге ријеци осим фуј. Мјесецима оптузују на све стране и кукају како не навијамо. Цовјек додје да их подрзи, цак плати карту да гледа утакмицу и сад им ни то не ваља? Каква су ово го*на од људи, ако се уопсте могу назвати људима. Је*ала вас васа БиХ ако је ово њено лице и огледало. Напала гомила јунацина на цовјека који је досао да подијели радост и навија. Фуј. Искрено, сто дузе зивим овдје све ми се висе цини да је ова болест заразна и неизбјезна и да цу поцети и ја да србујем иако то презирем. Једноставно, како другације показати револт према оваквом дивљацком понасању? Они други језик не говоре...
ОДГОВОРИТЕЦицибан, цицибан
25.06.2026 18:09Република Србска не навија за БиХ.
ОДГОВОРИТЕМићо
25.06.2026 18:20Ре за прц.За.тебе први имам једну препоруку.Предлађем ти ако знаш читати а ако не замоли кога прцоња да ти прочита књигу.ЈЕЛЕНА 93 од Миле Кордића која је похрањена у УН.Тад ћеш схватити идиоте да ниједном Србину није стало до овакве сплачине је од државе.Ти прцојко смрдиш на који у самом писању.По твом прцојко љиљани да а четири С не.Мало сутра подрезаним к..че.И твој дијамант је родом из фазлагића (злогласне) куле.Зато марш прво.
ОДГОВОРИТЕГлас
25.06.2026 18:23То су они сто су избјегли у америку,па хоце да су веци босанци од истих који зиве у Босни. Свугдје дијеспора иста.Љаксе оде у свијет и проведе 50 година али се никад не еманципује
ОДГОВОРИТЕСмислов
26.06.2026 02:11То су углавном ове гегуле, Љути крајишници и БХ фанатикоси, рођени вани који нису ни осјетили ратне страхоте, они више мрзе од оних који су баш страдали. Навалили на једну заставу као да је хтио бомбу да баци. Ухватио сам себе да навијам за БИХ, а након овог, што сам навијао, навијао сам.
ОДГОВОРИТЕ