Бијељина: Погинула два младића

У тешкој саобраћајној несрећи која се догодила синоћ у 23:27 часова на магистралном путу Бијељина-Зворник, у мјесту Љесковац, смртно су страдала 2 младића.

Република Српска 07.05.2013 | 07:27
Бијељина: Погинула два младића
У тешкој саобраћајној несрећи која се догодила синоћ у 23:27 часова на магистралном путу Бијељина-Зворник, у мјесту Љесковац, смртно су страдала 2 младића. Живот су изгубила лица чији су иницијали П.Б. (1986) из Бијељине и М.М.(1984) из Јање. До ове трагичне несреће дошло јеприликом директног судара путничких аутомобила Ауди Б5 којим је управљао П.Б. и аутомобила Фиат Брава којим је управљао М.М. У аудију се поред возача, налазио и његов брат Т.Б.( 1990) из Бијељине који је том приликом задобио тешке тјелесне повреде. Он је збринут је у бијељинској болници и није животно угрожен. На лице мјеста одмах су изашли припадници Полицијске станице за безбиједност саобраћаја, а саобраћај је био обустављен до 02.30 на тој дионици пута, и био преусмјераван на алтернативне правце. Увиђај је још увијек у току, а више информација биће познато током дана.

Коментари / 0

Оставите коментар