Бијељина: Погинула два младића
У тешкој саобраћајној несрећи која се догодила синоћ у 23:27 часова на магистралном путу Бијељина-Зворник, у мјесту Љесковац, смртно су страдала 2 младића.
Република Српска 07.05.2013 | 07:27
У тешкој саобраћајној несрећи која се догодила синоћ у 23:27 часова на магистралном путу Бијељина-Зворник, у мјесту Љесковац, смртно су страдала 2 младића.
Република Српска 07.05.2013 | 07:27
Највише коментара

Жељели бисмо да Вас обавјештавамо о најновијим вијестима!
Коментари / 0
Оставите коментар